Чим головний “олень” країни Віктор Бронюк підкорив серця українців

Українці могли ніколи не почути “вірусної” пісні про не голених  оленів, якби Віктор Бронюк одного дня не прийшов до міськради з заявою про звільнення. Тоді вінницький співак чітко для себе вирішив, що має займатись улюбленою справою – музикою, а не витрачати своє життя на перебирання папірців. Далі ми розкажемо, як розвивалась творча кар’єра видатного вінничанина, чим він підкорив серця українців та чому ніколи не покине рідного міста. Далі на vinnytsia-trend.

Звільнення відкрило дорогу до реалізації заповітної мрії

1

Віктор Бронюк вважає, що люди повинні мріяти та реалізовувати свої мрії. Дійсно, надзвичайно важливо не боятися втілювати в життя свої найпотаємніші бажання, інакше все життя можна пропрацювати на роботі від якої нудить. Так сталося і з Бронюком. За освітою він художник та історик, по завершенню інституту пішов працювати до міської ради, але це не принесло йому задоволення. Ще змалку він мріяв співати та бути артистом. Тому, навіть працюючи у мерії, не припиняв займатися музикою. У 2006 році він написав пісню “Олені” та записав її з гуртом “Ляпис Трубецкой”. Вона одразу стала візитівкою вінницького гурту з епатажною назвою “Тверезість і Культура” (ТіК). Пісня про не голених оленів лунала з усіх телевізорів та прасок не лише у Вінниці, а й по всій країні. Тоді Бронюк зрозумів, що має наважитись на найголовніше рішення у своєму житті – залишити нецікаву роботу та займатися творчістю. Одного ранку у 2007 році він прийшов у міську раду не на роботу, а звільнятися. 

Чи справдилися сподівання Бронюка на гарну музичну кар’єру

7

Не зважаючи на те, що “ТіК” так і не переїхав до Києва, в Україні гурт полюбили усім серцем з найпершого кліпу про оленів. Далі було сатиричне відео на Сірожине Пірожине“”, душевні пісні про вчительку та фронт. Головним секретом успіху вінницьких артистів можна назвати щирість та близькість до народу. Бронюк не соромиться називати “ТіК” провінційним гуртом та не збирається змінювати напрям діяльності та переїздити до столиці. 

За останні більш ніж 10 років Бронюк та його музиканти тисячі разів їздили трасою Вінниця-Київ, тож вона стала їм як рідна. Вони провели 6 Всеукраїнських тури та виступали у такій глушині, де не співають місцеві, не те що всеукраїнські зірки. Концертні зали гурту “ТіК” завжди забиті вщент, адже підспівувати артисту приходять цілими сім’ями. Бронюк пишається цим та надихається на ще більші звершення. 

Чим Віктор Бронюк займається поза межами гурту “ТіК”

3

Варто зазначити, що гурт займається не лише розважальною діяльністю, а ще й благодійністю. Віктор Бронюк є лідером благодійної організації “Подільська громада”. На даний момент це найкращий благодійний фонд в Україні. У Вінниці вони облаштували школу для безперешкодного відвідування дітям з обмеженими можливостями. 

Бронюк та його команда живуть і працюють у Вінниці. Його діти пішли навчатися до звичайної школи у Вінниці. Це принципова позиція співака, щоб діти зрозуміли у чому сенс життя. Співак вважає, що вони повинні бути готові до реального життя, а у приватних ліцеях цьому не вчать. 

Comments

.,.,.,.