Найвідоміші пісні про Вінницю

Вінниця є особливим містом, котре надихає, надає сил та наснаги. Не дарма про наше місто складають пісні. Варто ознайомитися з найбільш цікавими та відомими піснями, котрі присвячені місту молоді. Підбіркою таких музичних композицій поділиться Вінниця Тренд.

Піккардійська Терція «Вінниця»

Це досить відомий квартет в Вінниці, котрий склав душевну пісню міста. Квартет співає про рідний дім та місто, де вони народилися та зростали. Композиція сподобалася вінничанам, заслуживши схвальні відгуки.

«Вінниця посміхається»

Ця музична композиція стала подарунком до дня міста (652-день Вінниці). Хіт виконують: Денис Шинкевич, Олександр Онуфрійчук, Катерина Боярська, Ольга Мельник та Тріо «Максимум». Автори проекту неодноразово висловлювали подяку всім містянам, гостям Вінниці, котра прийняли участь в зйомках кліпу, зустрічали з радісними посмішками. Окрім пересічних жителів міста, в зйомках приймали участь і відомі вінничани.

Кліп на музичну композицію вийшов 5 вересня 2015 року, зібравши 103,5 тисяч переглядів та масу позитивних відгуків на просторах YouTube.

1

Гімн Вінниці «Серце Поділля»

Це авторська пісня 44-річного вінничанина Геннадія Білявського, котрий в 2008 році переміг у конкурсі. Понад 50 заявок було представлено на конкурсі. Талановиті вінничани змагалися за винагороду в 4 000 гривень та можливість аранжувати та зробити звукозапис музичного твору.

«Місто над бугом»

Це авторська пісня, котра стала візитівкою вінницької команди КВК «BezNa». Пісню команда виконує під мотиви всесвітньовідомої композиції «It’s My Life» групи Bon Jovi. Пісню написали в 2012 році, переглядів композиція та відеокліп до неї набрав 45 513 переглядів.

«Ми – вінничани»

Композиція також складена в 2015 році, стала ще одним подарунком до дня міста. Текст склала вінницька джазова виконавиця – Оксана Славна. В пісні йде мова про те, щоб пишатися тим, ким ми є – вінничанами.

В зйомках кліпу приймали участь такі відомі особистості:

  • вінницька красуня, керівниця модельного агентства «Princess», Лілія Поліщук;
  • почесний вінничанин Віктор Бронюк, лідер «ТІК»;
  • зірка з серіалу «Країна У»;
  • меценат та художник Володимир Козюк;
  • Олександр Теренчук – «вінницький перець».

1

«Вінниця»

Це пісня музичного гурту SV, його учасниками в 2009 році були студенти Вінницького педагогічного університету. Це драйвова композиція на російській мові, котра заряджає всіх нестримною енергією. В ній згадуються навіть назви житлових районів Вінниці. Студенти не могли не згадати і рідний університет.

«Саня завжди буде з нами»

З такою ж назвою випустив кліп гурт «ТІК». Місцевий мегапопулярний гурт не міг оминути тему рідного міста. Ще одна назва композиції: «Вінниця – найкраще місто на глобусі». Композиція опублікована 10 жовтня 2012 року в YouTube, де набрала 77, 85 тисяч переглядів.

Ці пісні надихають, в кожній ноті та слові відчувається любов до рідного краю. Кожна музична композиція особлива, вона об’єднує містян, гостей міста та всіх тих, кому не байдужа мальовнича Вінниця.

Comments

.,.,.,.