Відомі музиканти і співаки родом з Вінничини

Музика звучить в серці кожної людини. Вінниччина – край в якому народжуються виключно талановиті люди. Ми продовжуємо розповідати вам про відомих музикантів і співаків родом з Вінниччини. Музика,в тілі цих відомих особистостей, протікає замість крові, а їхні творіння залишаються на довгі роки в знайомих ритмах для кожного любителя музики. Далі на vinnytsia-trend.

Олексій Асафатов

Олексій Олександрович Асафатов народився 19 вересня 1986 року в смт Муровані-Курилівці Вінницької області. Навчання розпочав у Мурованокуриловецькій школі-інтернат. З дитинства мріяв про музику. Коли слухав її сприймав по особливому: розділяючи на інструменти та аналізуючи кожен окремо. Після закінчення школи вступив до Вінницького музичного училища.

Український співак, учасник вінницького гурту «Jazzforacat». Олексій брав участь у конкурсі “Голос країни” 10 сезон, який проходив на початку 2020 року. Про це повідомляє kp.ua/culture.

На “Голосі країни” 10 виступив 26 січня 2010 року з піснею Бумбокс “Вахтерам”. До Олексія развернулись тренери Потап, Тіна Кароль і Монатік. Врешті пішов у команду Монатіка. Пройшов до фіналу і посів четверте місце в шоу “Голос країни” 10 сезон. 

Олексій грає на таких інструментах: губна гармошка, контрабас, труба, баян, тромбон, саксофон, сопілка, на ударних, блокфлейті, скрипці, бас-гітарі, ксилофоні.

Віктор Бронюк

Віктор Володимирович Бронюк народився 24 березня 1979 року в с. Соколова Хмільницького району Вінницької області, музикант, лідер групи ТіК.

Навчався в Барському педагогічному училищі та Вінницькому педагогічному університеті (вчитель історії).

Початок історії

В 2005 році Віктор Бронюк створює гурт, який потім назвали “Тверезість і Культура” (ТіК). Офіційним днем народження гурту вважається 1 червня 2005 року, тому, що в цей день на розігрів, перед концертом гурту Таліта Кум, вийшла молода вінницька група ТіК.

В 2006 році група ТіК разом із Ляпіс Трубецкой записує пісню “Олені”, яка стала найвідомішим хітом групи. Автором пісні був Віктор Бронюк. Пісня одразу злетіла на найвищі сходинки українського радіо, тим самим розповіла свту про групу ТіК.

В березні 2006 року гурт розпочинає свої гастролі під назвою “Байки про оленів” по містах України. За два місяці вони дали 35 концертів у 27 містах України. Віктор Бронюк отримав за пісню “Олені” нагороду “Найкращий дебют року”.

В 2008 році Віктор стає головою благодійного фонд “Подільська громада”, який був визнаний найкращим благодійним фондом України.

На початку 2009 року грандіозним концертом в Палаці спорту у Києві розпочинається “Народний тур “ Україною групи ТіК. 

На початку 2011 року гурт зібрав «Естрадно-Сімфонічєскій Бомбічєскій концерт» в якому брав участь Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України. На концерті було присутньо 97 артистів одночасно. Таким великим дійством вони увійшли до книги рекордів України.

Влітку 2011 року Бронюк написав пісню “Не цілуй”, яку виконав разом з Іриною Білик. В кінці того ж року Бронюк разом з гуртом знявся в стрічці “Ржевський проти Наполеона”.

В квітні 2012 року Віктор став учасником гри “Що? Де? Коли?” де неодноразово визнавали найкращим гравцем. В тому ж році Бронюка посвятили в козаки.

Одружений. Дружина – Тетяна Бронюк, діти – Данило та Єва. Проживають в центрі Вінниці.

Нагороди:

  • 2015 року 28 серпня отримав звання “Почесний громадянин Вінниці”;
  • 20 жовтня 2015 року медаль “За жертовність і любов до України”, церковна.

Повідомляє web.archive.org

Лері Вінн

Валерій Ігорович Дятлов народився 17 жовтня 1962 року в Дніпропетровську, згодом сім’я переїхала до Вінниці. Навчався у школі №2 міста Вінниці.

Закінчив Вінницький політехнічний інститут і Вінницьке музичне училище імені Леонтовича. Зі своїм гуртом виступав по ресторанах Вінниці.

На професійній сцені перебуває з 1990 року. Вперше почули про Лері Віна по україномовних синглах “З різних зірок” і “Телефон”. Увійшли в перший альбом вінницького виконавця, який вийшов у 1992 році.

Період з 1992 по 1996 роки став для Лері Віна насиченим на фестивалі, на яких він був неодноразовим лауреатом:

  • “Слов’янський базар”;
  • “Вітер зі сходу”;
  • “Нові зірки старого року”;
  • “Пісенний вернісаж”.

В цей самий час триває плідна робота над альбомом “Вітер з острова дощів”, який вийшов у 1997 році. В альбомі була пісня “Вітер”, яка на довгий час стала візитівкою Лері Віна. 

В період з 1996 по 1999 роки був ведучим програми “Шлягер бо Шлягер”

1998 року знімає кліп на пісню “Вітер”, пісню співають за межами кордону України. Пісня “Вітер” Лері Віна став фіналісткою московського фестивалю “Пісня – 98”.

1999 рік, пісня “Літак” також стає хітом і звучить на МТВ в різних програмах, як гарячий хіт.

В 1999 році отримує звання Народний артист України.

Наступні альбоми створені і записані Лері Вінном:

  • “Паперовий кораблик” – 2003 р.;
  • “Намальоване кохання” – 2007 р.

Повідомляє web.archive.

Після гучного прориву на естраді Лері Він зник з екранів телевізорів. В Києві співак заснував івент агенцію, яка перекладається як “Щасливі люди”. Фірма займається організацією корпоративних вечірок. Лері Вінн є учасником товариства “Вінничани в Києві”. Співак мав практику актора у фільмі “Бери шинель”. 

Починаючи з 1999 року співак одружений на Ксенії Дятловій, донька Поліна. 

Дмитро Шуров

Дмитро Ігорович Шуров народився у Вінниці 31 жовтня 1981 року. Музикант єврейського походження. 

З чотирьох років почав грати на фортепіано, закінчив чотири класи музичної школи. Навчався у Вінницькій школі № 21. В підлітковому віці навчався у Франції, а потім один рік проживав у штаті Юта США по програмі обміну студентами. Будучи в Америці грав у оркестрі, співав у хорі. Повернувшись із закордону вступив до Київського лінгвістичного інституту. Повідомляє https://kp.ua

Написав музику до таких фільмів: “Гудзик”, “Хоттабич”, “Оранжлав”, “Як знайти ідеал”, “Слуга народу”, “Таємничий острів”, “Невиправний”, до шоу “Ліга сміху”. 

Посол від бренду Yamaha Україна.

На початку 2000 – х Дмитру запропонували грати в гурті “Океан Ельзи”. Дебютний концерт він у складі групи зіграв у Одесі. У складі групи “Океан Ельзи” Дмитро відіграв кілька турів групи: “Вимагай більшого” – 2001 рік, “Суперсиметрія” – 2003 рік, “Тихий океан”, “Кращі пісні за 10 років” – 2004 рік.

У 2002 році одружився з Ольгою Тарановською, э спільний лин Лев.

З 2004 по 2008 Дмитро Шуров піаніст в групі Esthetic Education, в складі якого випустив три альбоми і сингл, виконував пісні на багатьох концертах.

2006 – 2009 роки – гурт Земфіра. В результаті співпраці було видано альбом “Спасибо”. На підтримку альбому Шуров особисто зіграв 100 пісень на піаніно. 

З 2009 року соліст в групі Pianoбой. Дебютний виступ в образі Pianoбоя відбувся на Moloko Music Fest. В тому ж році відбулась прем’єра першої пісні “Смысла нет” на телебаченні та радіо. В кінці 2009 року зіграв свій повноцінний концерт у Києві. На початку 2010 розпочав запис свого альбому і тур по Україні. 

Альбоми:

  • “Брюссель” записав разом із Вакарчуком, Бабкіним, Максом Малишевим, Петром Чернявським (кінець 2011 року);
  • “Простые вещи” (2012 рік);
  • “Не прекращай мечтать”.

Виступав разом з “Океаном Ельзи” на майдані, в кінці 2013 року та Ювілейному концерті в Олімпійському, 2014 рік.

У 2015 році представляє свій новий альбом «Take Off». 

У 2022 році отримав орден “За заслуги” ІІІ ступеня, за великі заслуги у зміцненні української державності, за мужність і самовідданість у захисті суверенітету і територіальної цілісності України, а також сумлінне виконання обов’язку. 

Презентував свою нову пісню в середині 2022 року  “Триматись своїх”.

Comments

.,.,.,.