Чому Pianoboy покинув “Океан Ельзи” та почав сольну кар’єру

Зірка вінницького музиканта Дмитра Шурова яскраво засяяла на українській сцені у 2000 році, коли його запросили стати клавішником культового гурту “Океан Ельзи”. Проте, вже за декілька років Шуров вирішив почати сольну кар’єру  та покинув колектив, що стало справжнім потрясінням для лідера групи Святослава Вакарчука. Швидко стати відомим та популярним у вінничанина не вийшло. Публіка гідно оцінила його творчість лише у 2009 році, після появи сольного проекту Pianoboy. Далі розкажемо, як Шуров потрапив у гурт, чому його покинув та як це вплинуло на долю “Океан Ельзи” та Pianoboy. Далі на vinnytsia-trend.

Як доля привела Шурова в “Океан Ельзи”

6

Протягом шести років з 1998 по 2004 “Океан Ельзи” виступав своїм “золотим” складом. В цей час гурт отримав чимало нагород та звання найкращого рок-гурту на всьому пострадянському просторі. Кожна їх пісня стала хітом не лише в Україні, але і у Росії та за кордоном. У 2000 році до “золотого” складу “Океану Ельзи” приєднався і вінницький музикант Дмитро Шуров. 

Історія його приєднання до популярного гурту дещо комічна. Навчаючись в університеті, Шуров підробляв, виступаючи у барі “У Еріка”. Музиканту дозволяли випити один бокал пива, але він махлював та приходив зі своїми напоями у рюкзаку. Одного разу він перекинув пиво з кіоску і його вигнали з закладу. Проте, саме в цей час у залі знаходився один із музикантів “Океану Ельзи” Юрій Хусточка, який запросив піаніста на прослуховування. Звичайно, його талант підкорив продюсера та інших членів гурту. Шуров почав виступати та вирушив на гастролі. Щільний графік поставив його перед вибором: музика або навчання. Звичайно, піаніст вибрав музику та покинув університет. Так пройшов цілий рік, поки Шурова не взяли до основного складу гурту. Далі піаніст приймав активну участь у створенні нових альбомів гурту та “відкатав” три тури Україною та країнами СНД. 

Чому Шуров покинув “Океан Ельзи”

-

У 2004 році Дмитро Шуров покинув “Океан Ельзи” ще й не сам, а з бас-гітаристом Юрієм Хусточкою, який його привів до гурту. Разом вони створили проект Esthetic Education. Попри всі старання новий гурт так і не зміг досягнути успіху “Океану Ельзи”. Після втрати одразу двох музикантів, у гурті Святослава Вакарчука також настали непрості часи. Вакарчук дуже болісно переживав вихід з групи Шурова, адже він один з найкращих піаністів України. Співак зізнається, що кожного разу, коли чує виступ свого колишнього колеги, в нього на шкірі з’являються мурашки. Тоді ж Вакарчуку нічого не залишалось робити, як прийняти рішення вінницького піаніста, він все вже вирішив сам. 

Головною причиною того, що Шуров покинув відомий гурт, Вакарчук вважає його егоцентризм, в якийсь момент музиканти перестали розуміти одне одного. Втрачати талановитого клавішника в “Океан Ельзи” не хотіли, але все-таки відпустили. Нині Дмитро Шуров став популярним співаком та музикантом під псевдонімом Pianoboy. З моменту, коли він покинув “Океан Ельзи” та почав успішний проект Pianoboy минуло 5 років. Попри болісний розрив, Шуров та Вакарчук зберегли гарні відносини. 

Comments

.,.,.,.