“Позивний Зеніт”: фільм про воїнів АТО перед Днем Перемоги

За інформацією vinnytsia-trend у кінотеатрі “Родина” з другого по восьме травня показуватимуть цикл фільмів “Позивний Зеніт”. Це публіцистично-документальні стрічки, в яких кожен глядач впізнає свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці. Серед героїв фільмів є військові вінничани. 

Основою стрічки стали історії захисників України, а також фото та відео, відзняті воїнами на позиції “Зеніт”, поблизу Донецького аеропорту.

“Позивний Зеніт” – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв фільмів, війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці – скрізь однаково страшна.

Цикл із п’ятьох фільмів “Позивний Зеніт” – унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. У фільмі покажуть більше 70 інтерв’ю з військовослужбовцями сімох ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У Вінниці знаходиться штаб Повітряних Сил, дуже багато героїв національних фільмів «Позивний Зеніт» мешкають у Вінниці та області. Стрічки супроводжуються музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Це беззпрецедентна національна прем’єра – від авторів національного фільму «Воїни духу». Режисери Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представляють фільм у рамках фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті.

Comments