У Вінниці запустили мистецький потяг Гоголь Train

У Вінниці запустили культурно-туристичний потяг Гоголь Train. Це  перший у Європі мистецький потяг, який об’єднує декілька міст та людей з усієї країни. Чартерний потяг, купити квитки на який неможливо через сайт Укрзалізниці, утворюють10 вагонів (п’ять плацкартів, три купе, один вагон – спеціальний із концертом, ще один – ретроспектива бару-ресторану).

Як дізналась vinnytsia-trend подорож триватиме 17 годин з кінцевою  станцією фестиваль Startup ГогольFest. Спочатку Гоголь Train мав відправлятися лише з Києва, однак культурні менеджери інших міст виявили також бажання взяти участь в культурному прецеденті. Наразі вирушити у мандрівку зможуть мешканці Вінниці, Києва та Дніпра.

Один із організаторів поїздки Богдана Яремчук розповів, що у вагонах їхатимуть музиканти, акторки, лектори та мисткині, режисери і художниці, загалом креативна молодь. Такий потяг – культурний феноменом, в якому відбуватиметься неймовірна взаємодія його пасажирів.

“Ти можеш за 17 годин переосмислити всього себе, все своє буття та покликання. Можеш задатися питаннями, які ніколи не зустрічав у своїй голові. Можеш наповнитися почуттями, яких ніколи не було в твоїх грудях!” – анонсує Богдан.

Зараз тривають роботи над декором зовнішньої та внутрішньої сторін потягу. Керівництво “Укрзалізниці” навіть дозволило розмалювати потяг художникам. Це феноменальний прецедент взаємодії з Укрзалізницею та Міністерством інфраструктури, адже вони радо підтримали ідею створення арт-потягу.

Стосовно мешканців Вінниці, то є заброньовані два вагони, які довезуть гостей з Вінниці до Києва на вокзал за годину до відправлення ГогольTrain, а потім вони з рештою учасників поїдуть на фестиваль. Так само два вагони 1 травня відвезуть вінничан додому, незважаючи на те, що цього дня решта потягів будуть переповнені іншими туристами через травневі вихідні.

Пасажири ГогольTrain житимуть не на одній локації. Зараз уже відібрали чотири готелі різної комфортності. Організатори заявляють, що не варто очікувати чогось особливого від умов, але відчуття літнього табору забезпечено.

Comments

.,.,.,.