Air GogolFest у Вінниці: що це було?

ГОГОЛЬFEST – це достатньо відомий український мистецький фестиваль, який вперше проводили в Києві, наразі він дістався й до Вінниці. Його засновник та президент Влад Троїцький вже багато років робить усе, аби просувати незалежне, оригінальне і головне – вітчизняне мистецтво. Саме він керує гуртами ДахаБраха та Dakh Daughters. Зазвичай фестиваль триває не менше одного тижня. Проте, у Вінниці проходив тизер фестивалю, тому захід тривав лише два дні і одну ніч? про це повідомляє “vinnytsia-trend.in.ua”.

Студенти, художники, дизайнери, вчителі та різного роду митці збирались, на території заводу “Кристал”. Саме там два дні та одну ніч проходив фестиваль Air GogolFest. Приміщення “Кристалу” перетворилося на справжній арт-простір, що зібрав під одним дахом сучасне мистецтво, музику, театр та загалом творчість в усіх її проявах. В першу чергу увагу відвідувачів привертали інсталяції: розмальовані стіни заводу, візуальні проекти сучасних митців, різнокольорове освітлення, картини та Гоголь.

Все це можна було побачити в закинутих кімнатах, за великими та малими дверима. Крім того, антуражу додавали постійній аромати індійських пахощів, які потім ще довго залишались на одязі. Вінничани приходили сюди з дітьми, з родинами, з парами, з друзями та поодинці. Різний вік відвідувачів говорив про те, що подія цікава та неординарна. На подвір’ї заводу розташували фудкорт, де можна було скуштувати хот-доги з оселедцем та продегустувати різні види глінтвейну.

Більшість відвідувачів зізнаються, що йшли на захід не маючи певної мети, оскільки у Вінниці раніше не проходили подібні фестивалі і важко порівнювати з чимось Air GogolFest. Однак, абсолютна більшість відвідувачів розповіла, що мистецтво, яке було представлене. змінює свідомість та змушує замислитись та по іншому поглянути на речі, які до цього здавались надзвичайно простими.

Що стосується місця проведення фестивалю люди його схвалюють та зазначають, що кращого у Вінниці неварто й шукати. Також багато відвідучів вважають, що для Вінниці такий фестиваль однозначно є показником підвищення рівня культури. Відтак, нагадаємо, що міждисциплінарний міжнародний фестиваль Air ГогольФест тривав протягом 17-18 листопада на території заводу “Кристал”, що за адресою вулиця 600-річчя, 21.

Comments

.,.,.,.