“Operafest Tulchun 2019”: німецька опера, файер-шоу та ночівля в Палаці Потоцьких

За інформацією 4 квітня vinnytsia-trend у Вінницькій ОДА відбулась розширена прес-конференція, яка була присвячена проведенню 4-9 червня оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN, який традиційно проходитиме у місті Тульчин.

Протягом п’яти днів 12 грандіозних постановок презентують найкращі театри й солісти України, США, Польщі та Німеччини. Також вперше в Україні виступить Польська Королівська опера. Крім всесвітньовідомих мюзиклів та захоплюючих опер, глядачі побачать оперету у стилі «українського танго», унікальне хорове шоу і кожного дня – безмежну красу балету, від класичного й сучасного до найбільш трендового нині авторського contemporary.

Загалом у фестивалі візьме участь рекордна кількість артистів – більше 700, а сам фестиваль вперше буде розділено на дві великі частини: GRANDOPERAFEST та KIDS OPERAFEST.

Крім концертів OPERAFEST TULCHYN вражатиме додатковими мистецькими родзинками. Зокрема буде встановлено вражаючу гігантську світлову інсталяцію на території фестивалю. Також найкращі художники України розроблять нові креативні селфі-зони та проведуть виставки. У дні KIDS OPERAFEST відбудеться показ феєричного вогняного шоу та працюватимуть «Школа чарівництва», Містечко Аліси у країні чудес й цікаві майстер-класи.

У дні проведення фестивалю, 4-9 червня, у «Подільському Версалі» можна буде побачити неймовірні картини, книги та витвори мистецтва, представлені на захоплюючих виставках.

Для забезпечення максимального комфорту та цікавого проведення часу на території парку Палацу Потоцьких будуть працювати партерна зона, зона майстер-класів, фуд-корт зона, затишні кав’ярні “Чорна кішка, білий кіт” і “Turman” зі спеціальним «оперним меню».

На території фестивалю діятиме дитячий кемпінг, розміщення у якому дасть змогу побачити абсолютно всі постановки та наметове містечко «Ночівля в палаці Потоцьких».

Для зручності поїздки у Тульчин запущено спеціальну «Чартерну програму» з Вінниці. Зокрема у дні KIDS OPERAFEST та дні GRAND OPERAFEST будуть курсувати зручні й сучасні великі автобуси, квитки на які можна буде придбати до 6 червня.

Comments

.,.,.,.