Дует Тіни Кароль та Андрія Хливнюка викликав хвилю захвату меломанів

Vinnytsia-trend повідомляє, що днями соціальні мережі сколихнула новина: популярна співачка Тіна Кароль та легендарний гурт «Бумбокс» записали спільну пісню «Безодня» та одразу ж відзняли кліп на неї.

Ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту Андрію Хливнюку. Він розповів, що «Безодня» – це не просто пісня, а скоріше сукупність двох різних світоглядів в одному цілому. За словами музиканта, саме Тіна Кароль змогла дати пісні саме те тембральне та емоційне забарвлення, яке  він представляв, коли писав.

Вокаліст «Бумбокса” також зазначив, що Кароль  одразу погодилася на дует, і їхня співпраця була легкою. Із розповідей виконавців,  вистачило однієї репетиції та однієї серії запису. Крім цього, для Тіни Кароль «Безодня» стала дебютною піснею у дуетному записі за всю творчість співачки .

«Безодня» – це історія про зрілу любов, історія про двох людей, коли музика дає їм відповіді на всі запитання. Варто зазначити, що користувачі мережі в захваті від нової пісні. За два дні переглядів кліп зайняв друге  місце у топ-відео та зібрав понад 15 тисяч лайків.

Андрій Хливнюк був досить стриманим у презентації  власної композиції. На своїй Facebook-сторінці  він написав:

«Сьогодні у нас прем’єра! Дякую всій великій команді 2-х банд і всім причетним. З вами легко…»

Незвичною була прем’єра пісні. Вона відбулась у формі онлайн-трансляції на офіційній сторінці «Бумбоксу» у фейсбуці та в Instagram Тіни Кароль.

Після прем’єри пісні в You-tube з’явився емоційний кліп, в якому музиканти виконують композицію в кімнаті, у якій провалюється підлога. Наостанок зворушлива  та глибка Тіна Кароль простягає в безодню руку для того, щоб врятувати виконавця.

Режисером кліпу став Станіслав Гуренко. Він віддав належне витримці і професіоналізму групи, Андрію й Тіні, адже кожен з них відчував пісню і точно знав, що потрібно робити на майданчику, без  режисерських підказок. Режисер підсумував, що це відбувся той самий момент, коли всі були на одній хвилі.

Comments

.,.,.,.