«Re:візія»: Базар, ринок, Майдан – виставка в гелереї “Арт-шик”

26 березня у галереї «Арт-шик» відбулося відкриття мистецької виставки «Re:візія» під кураторством Олександра Никитюка.

За довідкою vinnytsia-trend «Re:візія» – мистецький вінницький проект, який проводиться в закладі «Арт-шик» з 2011 року.  Метою проекту є поєднання різних напрямків культури та мистецтва. За час існування «Re:візії» в ньому брали участь багато відомих митців України та закордону, такі як Віктор Сидоренко, Влодко Кауфман, Оксана Чепелик, Гліб Вишеславський, «Відкрита група», Інга Раубайте (Литва).

Організатори проекту: Департамент культури Вінницької міської ради, КЗ Центр концертних та фестивальних програм, ГО “Лабораторія актуальної творчості”, ГО “Культурна стратегія – ХХІ”, ГО “Креативний простір”, Регіональний центр сучасного мистецтва “Арт-шик”.

Розпочався проект джазом у виконанні Вінницької дитячої школи мистецтв і хореографічним перфомансом від студії танцю «Ньюанс».

Головною героїнею заходу стала художниця Ірина Озаринська. Вона прибула у Вінницю, щоб представити персональний візуальний проект під назвою «Базар. Ринок. Майдан».

“Мені подобається як ці поняття переходять з одного в інше”, – коментує свою виставку художниця.

На ілюстраціях художниця зобразила черги людей та інші зарисовки.  Ця серія має назв «Черги» була створена рік тому. Її вже презентували в Одесі, одну з картин придбав Жванецький.

На більшості ілюстрацій зображені побутові сцени з життя – обмін грошей в банку чи перехожі які йдуть нам навпроти. Цікавим було те, що картини виглядали так, ніби навмисно не домальовані. За задумом художниці, це має спонукати людей на діалог, дозволяє розвивати ідею самостійно.

Також в галереї «Арт-шик» пройдуть 27 – 28 березня о 16:00 – майстер-клас  по створенню картин з використанням флуоресцентної фаби «Light-art» та 28 березня  о 18:00 – «Музична ревізія» за участі кращих вокалістів міста, солістів Вінницького естрадного оркестру «ВінБенд».

 

Comments

.,.,.,.