Данилко натякнув, що міг би представити Україну на Євробаченні-2019, але цьогоріч Україна не братиме участі в конкурсі

Раніше Олександра Кольцова – член правління НГТУ, зробила гучну заяву щодо представника України на Євробаченні 2019. В ефірі “Громадського” вона прокоментувала ситуацію, щодо «Maruv», та додала що цього року ніхто не поїде на пісенний конкурс, про це повідомляє «vinnytsia-trend.in.ua».

Тому телерадіокомпанія по черзі звернулася до фіналістів Національного відбору. Але фіналісти Kazka і Freedom Jazz заявили про відмову від пропозиції представляти Україну на Євробаченні-2019. А також група Brunettes Shoot Blondes в свою чергу теж повідомила, що відмовляється від участі в конкурсі. Згідно з інформацією, що представлена на офіційному сайті НГТУ, суспільне мовлення могло б вибрати будь-якого артиста і навіть не серед учасників Національного відбору.

У зв’язку з цим, співак Андрій Данилко заявляв про готовність представити Україну в разі необхідності на Євробаченні в Ізраїлі. Шоумен, артист і суддя Національного відбору, який представляв Україну в 2007  та посів друге місце з загальною сумою 235 балів.

“Якщо всі відмовляться, можливо, я дістану свої старі обладунки, начищену зірку і поїду рятувати!”, – розповів Данилко.

Він вважає, що надмірна політизація конкурсу і стала причиною відмови учасників від участі в Євробаченні.

“Конкурс вийшов за рамки музичного! У людей, які по-чесному хотіли брати участь в конкурсній програмі і представляти свою країну на європейському конкурсі, після скандалу бажання відпадає. Стільки негативу, я сам в замішанні!”, – сказав артист.

Заяву артиста позитивно сприйняли в соціальних мережах і у нього з’явилося багато прихильників, які підтримують Данилко, сере яких було й немало вінничан.

Але, вчора, 27 лютого,стало відомо, що НСТУ, нажаль, відмовилася від участі України у цьогорічному Євробаченні. Суспільне мовлення пропонує створити певний захід, у якому візьмуть участь провідні експерти, з метою формулювання позиції українського суспільства щодо проблем, які виникли.

Comments

.,.,.,.