Святослав Вакарчук під час концерту у Вінниці розповів про перші свої політичні кроки

Як інформує vinnytsia-trend 9 червня у Вінниці на підтримку агітаційного політичного туру партії «Голос» лідер гурту «Океан Ельзи» провів для вінничан концерт.

Незважаючи на вітер, сильний дощ і зливу, послухати відомого виконавця зібралось кілька тисяч людей. Концерт відбувся на площі Стуса. Через велику кількість калюж меломани були змушені утворювати групки та зовсім порожні ділянки.

Щодо прямої політичної агітації за партію «Голос» зі сцени, то її не було. Однак виконавець декілька раз кидав у народ гасла, на кшталт: «Від нашого голосу залежить майбутнє!»

Однією з пісень, що виконав Вакарчук під час концерту, була композиція «Човен» про події останні роки життя нашої країни. Фінальною піснею стала відома усім та оптимістична «Все буде добре», під час якої Вакарчук спустився зі сцени до людей і продовжив співати серед них.

Зауважимо, що цього ж дня Святослав Вакарчук дав відповідь журналістам про свої перші законодавчі ініціативи. Лідер зауважив, що його партія буде орієнтуватись на деолігархізацію і додав, що ця ініціатива матиме силу у тому випадку, якщо можна буде трансформувати судову гілку влади.

Comments

.,.,.,.