На Купала у Вінниці можна буде політати на повітряній кулі

Як анонсує vinnytsia-trend у Вінниці до свята Купала (5, 6, 7 липня) поблизу Вишенського озера та Парку Дружби Народів відбудеться купальський захід Vinnytsia Food Fest. Організатори заходу запланували фуд-корт, музику і веселощі, зокрема на святкову тематику.

Учасники фестивалю можуть пострибати через вогонь, подивитись на виступи діджеїв, з’ясувати більше про культуру споживання їжі в Україні та Америці.

За словами Світлани Ярової (організаторка) вікенд стартує 5 липня з Дня Американської культури, на якому влаштують фотозони, американський футбол, спікінг клаб і частування традиційними  стравами. Закінчиться перший день  виступами Лері Вінна та гурту Dance Code & Olga Melnyk.

6 липня облаштують VIP-лаундж, де можна поласувати коктейлями і стравами від ресторанів міста. Організують також тематичний «Грузинський дворик», де відтворять атмосферу Тбілісі. Традиційно відбуватимуться майстер-класи.

На закінчення  фесту 7 липня готують водний батл, стрибки через вогонь, пускання вінків, сальсу та вогненне шоу. З-поміж водних розваг пропонують рафтинг, драгонбот, віндсерфінг, при чому усе безкоштовно.

Крім того, окремою родзинкою фесту стане політ в небо на повітряній кулі. Коштуватиме таке задоволення 400 гривень і триватиме 15 хв. Полтіти можна буде над Вінницею з 19 до 21 вечора.

Comments

.,.,.,.