Де у Вінниці дітям покажуть безкоштовні мультики

Як повідомляє vinnytsia-trend, у Вінниці проходить фестиваль «Чілдрен кінофест». Перебіг заходу відбуватиметься з 31 травня до 9 червня. Це вже шостий за рахунком фест поспіль. Дітлахам показуватимуть мультфільми в кінотеатрі «Родина».

«Чілдрен кінофест» проходить у 22 українських містах. Його організовують благодійники, тому побувати на ньому можуть усі охочі безкоштовно. Кіносеанси  щодня транслюватимуться з 12:00.

Під час фестивалю діти будуть членами журі та визначатимуть фільми, які їм сподобалися.  Після підрахунку голосів організатори визначать переможця міжнародного конкурсу та оголосять його на Церемонії закриття у кінотеатрі «Київська Русь» 9 червня.

Також відбудеться показ короткометражних фільмів, знятих українськими дітьми у віці від 7 до 14 років. Один із цих мультфільмів стане переможцем в номінації «Приз глядацьких симпатій». 

Закриття заходу заплановано на 9 червня. Цього дня публіці покажуть фентезі-фільм «Сторожова застава». Минулого року ця стрічка перемогла у «Чілдрен Кінофесті».

Comments

.,.,.,.