До Вінниці приїдуть митець Юрко Іздрик та гурт “Три кроки в ніч”

За повідомленням vinnytsia-trend  у червні до Вінниці прибуде cучасний митець Юрій Іздрик, який презентує нову музично-поетичну програму, а також гурт «Три кроки в ніч» з програмою “Кораблі” на вірші український поетів. Обидва концерти заплановано в рамках літературного фестивалю «Острів Європа», який відбудеться у нашому місті протягом 14-16 червня вже вдруге. На разі організатори обіцяють гостей-літераторів з багатьох країн світу, а також присутність фестивалю на різних локаціях.

Тому 15 червня, у місті відбудеться одразу два концерти. Першим на музичну сцену фестивалю, розташовану на території музею Коцюбинського, вийде львівський акустичний гурт «Три кроки в ніч».

В анонсі заходу йдеться, що музиканти експериментують з різними стилями та жанрами, вдало поєднуючи класичні та народні інструменти, етнічну мелодику та власні композиторські спроби.

Зараз гурт працює над студійним записом нової програми «Кораблі»,  презентація якої станеться у Вінниці під час фестивалю. Відомо, що це будуть композиції, створені на вірші українських поетів: Василя Стуса, Богдана Ігоря Антонича, Василя Голобородька, Катерини Калитко, Катерини Міхаліциної та Ірини Старовойт.

Почути вірші найкращих українських поетів по-новому можна буде 15 червня (субота) в Саду Коцюбинського о 19:30.

Одразу після виступу гурту на сцені з’явиться один з найкращих в сучасній українській літературі митеців – Юрко Іздрик. Навіть людям, далеким від письменства, він відомий своєю епатажністю та музичними експериментами. Декілька років тому Юрій Іздрик презентував свою trap-оперу «Wozzek», а 2018 року став учасником проекту «Аерофонія», де співав під акомпанемент справжнього двигуна літака Ан-2.

Присутніх на фестивалі «Острів Європа» Юрій Іздрик також здивує. Для цього він підготував унікальну програму «Izdryk:LIVE».

В анонсі повідомлено, що це будуть вірші, мантри, історії про смерть та любов. Крім цього поет презентує свою найновішу збірку «Меланхолії», ілюстрації до якої викнала не менш відома сьогодні Мар’яна Савка.

Юрій Іздрик також виступить 15 червня в Саду Коцюбинського, щоправда, пізніше – о 20:30

Comments

.,.,.,.