Святкування дня вишиванки у Вінниці 16 травня: майстер-класи, конкурс, «Вишиванка-Фест» та Павло Зібров

16 травня Україна відзначатиме День вишиванки, оскільки він проводиться щорічно в третій четвер травня. Це свято покликане зберегти оригінальні народні традиції створення і носіння етнічного українського вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, тобто не прив’язаним ні до якого державного або релігійного, повідомляє «vinnytsia-trend.in.ua».

У день святкування, на європейській площі, для вінничан та гостей міста проведуть безкоштовні майстер-класи, заплановна концертна програма, облаштують тематичні фотозони, а також відбудеться конкурс з призами на кращу вишивку. А на площі Вінницького гуманітарно-педагогічного технікуму в третій раз Вінниця проведе «Вишиванку-Фест». І в цьому році, за словами організаторів, на відвідувачів чекає «бомбезна програма».

Хедлайнером фестивалю стане неординарний і харизматичний Богдан Савік. Окрім цього, на фестивалі очікуються особливі гості: боксер, міжконтинентальний чемпіон Роман Головащенко, а також народний артист України Павло Зібров, який пообіцяв відвідати цей захід перед своїм вінницьким сольним концертом, який до речі відбудеться в Будинку офіцерів того ж дня о 19:00.

Фестиваль пройде у четвер, 16 травня, у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі (вул. Нагірна, 13) і триватиме з 13:00 до 17:00. 

На Європейській площі святкування розпочнеться о 16:00, там можна буде відвідати концерт вихованців Центру підліткових клубів за місцем проживання. Також жителі Вінниці зможуть взяти участь в безкоштовних майстер-класах по фейс-арту і хенд-арту, а також по створенню предметів з бісеру. На локації буде розгорнута тематична фотозона, присвячена вишивці.

Comments

.,.,.,.