Провокаційна виставка сучасних митців

22 грудня у Вінниці стартувала Всеукраїнська виставка творів сучасного мистецтва ім. Натана Альтмана. Виставка у Вінниці проходить вже четвертий раз та давно вийшла за рамки регіонального масштабу, тому зараз сприймається однією з найгучніших подій щодо презентації творів сучасного мистецтва в Україні.

За покликанням на vinnytsia-trend.in.u  цього разу в показі взяли участь молоді митці з шести регіонів України, які презентували актуальні роботи , більшість яких є провокативними та скандальними.

Зауважимо, що на початку грудня відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу в галузі сучасного візуального мистецтва імені Натана Альтмана, що представив найкращих юних митцівУкраїни. Цьогоріч в конкурсі взяли участь представники з Харкова, Вінниці, Києва та Львова.

Організатори виставки розглянули понад 50 заявок від молодих талантів й лише 14 з них відібрали до фіналу, які потім презентували в КЦ «Галерея ХХІ». Глядачі мали змогу ознайомитися із живописом, графікою, інсталяцією, колажем, відео-артом, мультимедійним мистецтвом та сучасною скульптурою. Митці застосовували різні технології й стилі для презентації свого творчого «Я» суспільству.

Модератор конкурсу Олександр Никитюк відзначив тематичну різноманітність проектів та їхню актуальну проблематику. Крім того, він додав, що кожен із учасників виставки є обізнаним в тенденціях сучасного мистецтва і за допомогою «візуальної» мови доносить реципієнту чіткі месенджи сьогодення.

Нагадаємо читачам, що Натан Альтман – відомий художник-кубіст. Найвідомішими його творами є портрети поетеси Анни Ахматової, зображення до Старого Заповіту та антифашистські карикатури.

Comments

.,.,.,.