День Святого Миколая очима дітей

Члени департаменту соціальної політики Вінницької міської ради з нагоди проведення заходів до відзначення Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва, організували фестиваль сімейних світлин та есе під гаслом «Новорічні традиції нашої родини».

За інфрмацією vinnytsia-trend.in.ua у заході взяли участь 74 дитини з 26 вінницьких сімей. Вони презентували приблизно сотню фотокарток, на яких зображено родинні традиції святкування.

Підсумки фестивалю підбили сьогодні в актовій залі Територіального центру соціального обслуговування. Тут відбулась театралізоване шоу «Новорічні пригоди в казковій країні». Для дітей провели танці навколо ялинки, конкурси, розваги. Учасникам акції вручили подяки та солодкі подарунки.

Крім цього, 19 грудня для 40 дітей із сім’ї учасників АТО/ОСС з декількох районів Вінницької області за сприянням Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА і підтримки директора Департаменту Наталі Заболотної здійснили триденна подорож «На гостини до Святого Миколая». Резиденція Миколая розташована в межах Національного природного парку «Гуцульщина».

Діти відвідали Святого Миколая – бачили його дім, велике подвір’я, а головне світлицю з мішками подарунків і з листами, які пише малеча з усієї України.

Самого Миколая діти застали за читанням їхніх побажань. Під час зустрічі він відклав свою роботу і став розмовляти з маленькими гостями. Кожна дитина підготувалась до зустрічі із стареньким: розповідали віршики чи співала.

Також дітлахи оглянули музей новорічних іграшок. Найбільше їх зацікавили старі іграшки, які використовували їхні дідусі й бабусі: шишки, солдатики, кукурудзу тощо. Зараз там знаходяться й панчохи для Санти як атрибут сучасного Нового року.

За свої хороші справи усім діткам Миколай вручив даруночки і попросив дітей бути чемними й вихованими впродовж наступного року .

 

Comments

.,.,.,.