Як відома вінничанка Оля Полякова будувала свою співочу кар’єру

Український шоу бізнес постійно розвивається, а вітчизняні артисти відомі та затребувані вже далеко за межами країни. На даний момент до когорти топ-виконавців входить, без перебільшення, найвідоміша вінничанка – Оля Полякова. Співачка з оперним голосом підкорила українську та зарубіжну сцену хітами “Шльопки”, “Королева ночі” та багато інших. Далі ми розкажемо, як звичайна вінницька дівчинка стала справжньою поп-королевою України. Далі на vinnytsia-trend.

Шлях від дочки дипломата до ресторанної співачки

4

Оля Полякова народилася в не простій сім’ї. Її батьки, на відміну від однокласників, не ходили працювати на завод, вони були лікарями. Познайомились у медичному університеті, де і закрутили роман. Мама стала педіатром. Батько університет так і не закінчив, адже все життя мріяв займатися музикою. Батьки цього захоплення не розділяли і відправили його вчитись на лікаря, але він так і не зміг з цим змиритися. На жаль, після виступів на весіллях рідний батько почав зловживати алкоголем. Мама Олі Полякової вирішила піти від нього. Фактично, Олі від нього дістались лише неймовірний талант та любов до музики. 

5

Виховував артистку вітчим, від був консулом на Кубі. Мама всюди слідувала за ним у дипломатичних поїздках. Зважаючи на високий соціальний статус, Оля Полякова неодноразово говорила, що на Кубі її хрещеним батьком став сам Фідель Кастро. Проте, в школу майбутня зірка пішла в Україні. Її вихованням більшу частину часу займалась бабуся, адже мама з вітчимом були у постійних відрядженнях. Першу професійну освіту вона здобула у місцевому училищі культури. Великий творчий потенціал Олі Полякової гарно проглядався ще в дитинстві. Школяркою вона зіграла одну з ролей у дитячому розважальному серіалі “Єралаш”. 

7

На відміну від дідуся з бабусею, які забороняли батьку Олі Полякової займатись музикою, прагнення дівчинки до співочої кар’єри підтримувалися. Майбутня артистка була дуже самостійною дівчиною і вже в 14 років вдень співала у церковному хорі, а ввечері наносила повне бойове розфарбування і йшла виступати до ресторану. 

Тернистий шлях Олі Полякової на великій сцені

9

Отримувати освіту Полякова поїхала до столиці в Київський інститут культури, а потім Музичну академію імені Чайковського. Мало хто знає, але виконавиця хітів про “Шльопки” – оперна співачка. Свій перший компакт-диск “Приходь до мене” вона випустила у 2001 році та, навіть, зняла три кліпи. 

Фінансував розвиток кар’єри співачки її чоловік. Вони познайомились на його Дні народженні, де виступала Полякова. Їх стосунки розвивались доволі стрімко, тож вже дуже скоро вони зіграли весілля – 11 вересня 2004 року. Вже за рік співачка стала вперше мамою. Другу дочку вона народила у 2011 році . Співачка вирішила не втрачати нагоди та зняла шоу про власну вагітність “Привіт декрет!”. 

8

Тривалий час кар’єра Полякової ніяк не складалась. Не допомагали ні великі гроші, ні запис пісень з Любашею та Денисом Клявером. Гроші чоловіка розтанули на очах, а великої популярності артистка так і не отримала. Вирішальним кроком стала кардинальна зміна іміджу. Полякова одягла кокошник, причепила величезну косу та заспівала “Russian style”. Далі все закрутилось. 

9

У 2014 році політична ситуація в країні кардинально все змінила. Полякова була однією з перших артистів, які відмовились їздити на гастролі до Росії. Проте, від цього вона, навіть, виграла. Сьогодні вона успішна та затребувана артистка, чудова мама та любляча дружина. 

7

 

Comments

.,.,.,.