Всі люди, які хочуть розвивати власний бізнес підтверджують, що робити в Україні це важко. Талановита молодь, що прагне реалізувати себе, все частіше обирає інший шлях - розробку та реалізацію стартапів. По факту, винахідники та новатори пропонують свої ідеї інвесторам, щоб ті вклали гроші у перспективний проект та отримали з цього прибуток. Головною його відмінністю від класичного бізнесу є творчий підхід та бажання реалізувати себе в тій чи іншій галузі. У Вінниці поступово, але дуже впевнено, створюється перспективне та прогресивне стартап-середовище, яке сприяє кращій комунікації між розробниками та інвесторами. Однією з ланок створення такого середовища є діяльність стартап школи Sikorsky Challenge. Далі на vinnytsia-trend.
Історія створення та переваги стартап школи Sikorsky Challenge

Школу, де вчать не таблицю множення, а тому, як розробити дійсно перспективний проект та реалізувати його, створили на базі Вінницького технічного університету. Разом з Київською Політехнікою було відкрито інноваційну екосистему для стартапів, що складається з школи Sikorsky Challenge, фестивалю інноваційних проектів, бізнес-інкубатору, інноваційного технологічного середовища, центру інтелектуальної власності та венчурних фондів.
До школи стартапів Sikorsky Challenge можуть приєднатися студенти, аспіранти, вчені та винахідники. У закладі три-ступеневе навчання. Її студенти можуть приймати участь у фестивалі інноваційних проектів, розроблені проекти направляють у бізнес-інкубатори та отримають інвестиції для реалізації.
Керівники школи запевняють, що двері їх закладу завжди відкриті для талановитої молоді. Авторам інноваційних технологічних проектів допомагатимуть. Sikorsky Challenge співпрацює з інвестиційними та венчурними фондами, приватними інвесторами, бізнес-ангелами як українськими, так і закордонними.
Успішні стартап-проекти Вінниці

Щороку у Вінниці проходить конкурс інноваційних проектів при стартап-школі. У 2019 році він був присвячений оборонним технологіям. Серед переліку вінницьких винаходів та ініціатив, які можуть стати успішними стартапами, можна побачити: бойову кулю, яка виводить з ладу електроніку; комп’ютерний артилерійський тренажер; створення сучасного угруповання сучасного супутникового зондування Землі; апаратно-програмний комплекс захищеного цифрового транкінгового зв’язку «Либідь CRT-UA» та багато інших.
Розробники створили програму «Либідь CRT-UA», для того щоб захистити мовні переговори абонентів, а також процес передачі даних у мережах цифрового транкінгового зв’язку. Комплекс реалізує наскрізне (End-to-End) шифрування аудіоданих, що передаються між абонентами. В якості термінальних апаратів використовуються радіостанції MOTOTRBOTM компанії Motorola Solutions.
Крім того, на конкурс стартапів подавали наступні проекти: створення теплиці майбутнього, яка використовує ресурсозберігаючі технології; сонячний опріснювач води; автоматичну палку, яка збиратиме сміття; виготовлення одноразового посуду з відходів кукурудзи; система нейтралізації радіоактивних відходів та багато іншого.
Comments