Ринок ІТ-технологій Вінниці

Ринок інформаційних технологій в Україні та, зокрема, у Вінниці постійно розширюється. Молодь все частіше обирає навчання на факультетах комп’ютерних наук, адже у найближчому майбутньому вони зможуть знайти високооплачувану  перспективну роботу в ІТ. Замість того, щоб йти працювати на виробництві, вони можуть створювати зручний графік та будувати не лише кар’єру, а й особисте життя. Далі на vinnytsia-trend.

Попит на ІТ-спеціалістів на ринку праці Вінниці

1

Якщо аналізувати кількість робочих місць, які доступні на ринку праці Вінниці, то ІТ не є лідерами, найбільше роботодавці шукають обслуговуючий персонал. Проте, варто зауважити, що різниця показників заробітної плати робить цю картину цілком зрозумілою. Стабільно у сфері технологій залишаються відкритими близько півсотні вакансій, що доволі непоганий показник. Роботодавці шукають дизайнерів, менеджерів проектів, контент менеджерів, PHP Developer, програмістів, що знають декілька мов програмування, адміністраторів, інженерів та багатьох інших спеціалістів. Знання іноземних мов значно розширює перелік вакансій, на які може розраховувати молодий АЙТішник. 

Рівень заробітної плати 

Два фактори, які найбільше впливають на рішення перейти в ІТ є – наявність вільного графіку роботи та конкурентоспроможна заробітна плата. На початковому єтапі заробіток програмістів стартує від 250 доларів, але цей показник дуже швидко зростає разом із рівнем кваліфікації працівника. Початківці повинні працювати більше, адже вони ще не мають своєї бази клієнтів, які довіряють їх роботі та якості виконання, але згодом можна обирати проекти, що по факту є складнішими для виконання, але займають менше часу. Таким чином, вже за рік-два програміст може заробляти від 500 доларів на місяць та вище. 

Де навчатись, щоб отримати сучасні знання

4

Для того, щоб отримати високооплачувану роботу, потрібно продемонструвати відповідний рівень знань та гарні практичні навички. На даний момент у Вінниці та по всій Україні функціонує велика кількість університетів, ІТ-шкіл та курсів, які обіцяють не просто навчити, як працювати з комп’ютерними технологіями, але і працевлаштувати одразу по завершенню курсу. Це цілком реальна та виправдана практика, адже компанії готують спеціалістів відповідно до власних потреб та поставлених завдань. 

Отримати повну вищу освіту за фахом комп’ютерна інженерія, інформаційні технології та інші можна у Вінницькому технічному університеті. Студенти цього ВНЗ щодня доводять, що тут готують дійсно гарних спеціалістів, які можуть самостійно створювати не лише програмне забезпечення, але і працювати з штучним інтелектом – створювати роботів, які допомагають людині у побуті та лікарям за доглядом за лежачими хворими. 

Крім того, у Вінниці чимало приватних академій, курсів та шкіл, які допоможуть підтягнути знання мов програмування та навчать як кодувати мобільні додатки, займатись веб-дизайном та, фактично, забезпечать роботою. Головне, чим необхідно керуватись при виборі навчального закладу, це відгуки колишніх студентів та їх історії успіху. 

Comments

.,.,.,.