У Вінниці презентують благодійну фотовиставку про дітей із синдромом Дауна

Vinnytsia-trend повідомляє, що 2 квітня Вінниця стане блакитнішою у Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму на знак підтримки «сонячних дітей». Цього дня люди одягаються в синій по всьому світу.

Зокрема, на Європейській площі відбудеться флешмоб, присвячений даній тематиці. Після того на першому поверсі ТРЦ «Sky Park» для «дітей дощу» будуть проведені майстер-класи з арт-терапії. Цьогоріч до акції долучаться молодь з ГО «Полум’я надії», студенти з педагогічного університету, Центр соціальних служб в справах сім’ї, дітей та молоді, правоохоронці.

Також у холі  Вінницької міської ради відбудеться виставка робіт дітей з аутизмом. Роботи відображають їх внутрішній світ, бажання спілкуватись та висловлюватись через творчість.

Саме до цього дня громадські організації «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» та «Полум’я надії» спільно із вінницькими фотографами, дизайнерами, візажистами та перукарями, а також міською радою готували фотовиставку, яка б показала стосунки матерів та їхніх «сонячних» дітей.

Директор вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Добровольська розповіла, що сьогодні вінничан з синдромом Дауна віком від року до 35 – близько 100 осіб.

Усього в проекті взяли участь 16 сімей. Виставка складається з 32 світлин. На фото і батьки і діти виглядають щасливими.

До речі, пані Наталя також мама дитини з синдромом Дауна. Її сину Антону 19 років і він також взяв участь у фотопроекті.

Ідея такого проекту виникла раптово, а всі його учасники працювали безкоштовно заради благодійності.

На заході була присутня спеціальна гостя Марія Гнатик (дівчинка теж є «сонячною»). Вона займається танцями,  зокрема представляла Україну на міжнародному фестивалі-конкурсі «Interbrilliant WORLD 2018».

Виставка діятиме до 28 березня, а потім світлини подарують на фестивалі сім’ї матерям дітей.

Comments

.,.,.,.