Танець на скелях: The Hardkiss шокував новим кліпом “Серце”

За інформацією vinnytsia-trend український рок-гурт The Hardkiss 12 березня презентував кліп на пісню «Серце» зі свого нового студійного альбому «Залізна ластівка». Відео на YouTube-каналі лише протягом двох днів набрало понад 200 тис. переглядів та заслужило схвальну оцінку користувачів.

Кліп здивував своєю безсюжетністю – чого ніхто не очікував. Героїня ролика – фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна виконує танець в степу поблизу скель. Солістка розповіла, що основним завдання відеосюжету не було якісно станцювати  чи поставити красиву картинку. Навпаки, хореографи мали намір показати  дивний, зворушливий, навіть певною мірою божевільний танець.

Пісня та кліп передають стан людини, яка збирає останні сили, щоб сказати іншій:

«Пригорнись до мого серця І відчуй, що там нема образ!…Відпускаю лише раз…».

І хоч в реальному житті солістка не відчувала подібних емоцій, її образ у кліпі вийшов переконливим. На сторінці Іnstagram вона розповіла, що завдяки кліпу отримала можливість станцювати не лише в душі, а й наяву.

Хореографом-постановником  танцю стала Марина Кущова, яка чудово розуміється на стилі контемпорарі. Юлія Саніна зізналась, що над своїм дивним та емоційним танцем вона тренувалась півтора тижня та отримала чимало синців, адже виконання мало відбутись у природніх умовах, а не на танцювальній площадці.

Відеозйомка пройшла  біля руїн монастиря в селі Субіч Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Загалом, «Залізна ластівка» – це третій студійний альбом The Hardkiss, який складають 13 пісень і чотири вірші. Зараз музиканти знаходяться в музичному турі  на підтримку альбому. Вони вже встигли побувати у Польщі, Білорусі, на разі виступають в Україні. У Вінницю востаннє рок-гурт приїздив у жовтні минулого року на фестиваль ManyFest і виступив у ТРЦ Мегамолл разом із виконавцями «The Maneken» та «Время и стекло».

Comments

.,.,.,.