Вінницькі активісти намагаються скасувати концерт гурту “Время и Стекло”

Вінницькі активісти вимагають скасувати запланований на завтра, 13 березня у Будинку офіцерів концерт відомого українського поп-гурту “Время и стекло”, у зв’язку з їх регулярними гастролями на території Російської Федерації, про це повідомляє «vinnytsia-trend.in.ua», з посиланням на фейсбук сторінку “Студентська Свобода Вінниччини”.

У дописі йдеться про планування акції протесту перед початком концерту. В повідомленні таку ініціативу пояснюють тим, що учасники цього гурту з 2015 року не менше 20 разів виступали в Російській Федерації – країні-агресорі, що веде з Україною гібридну війну, а її громадяни кожного дня вбивають наших військових. Також, як приклад, випадок який мав місце 2 липня 2017 року в Анапі, де під час виступу гурту “Время и стекло”, її учасник Олексій Завгородній зі сцени звернувся до слухачів: “… вы будущее поколение нашей страны ” це самим викликав бурю негативних відгуків в соціальних мережах та змусив задуматись, громадянином якої країни він себе вважає.

Активісти вважають, що всі ці факти ставлять під сумнів доцільність виступу гурту «Время и Стекло» в нашому місті. Крім того додають, що цинічно, адже захід заплановано провести в будівлі, яка належить Міністерству оборони України.

На запитання, що саме передбачатиме запланована під стінами Будинку офіцерів акція протесту, активіст Андрій Гайдай розповів, що активісти застосовуватимуть всі можливі правові способи для отримання правильного рішення від керівництва Будинку офіцерів: від депутатських звернень до пікетувань. 

Також активіст додав, що ще минулого понеділка група лідерів місцевих патріотичних організацій звернулась до керівництва Будинку офіцерів та організаторів концерту у Вінниці. Під зверненням також підписалися депутати Вінницької обласної ради.

Слід зазначити, що гурт “Время и стекло” за останні роки справді неодноразово виступав на території РФ, така інформація доступна на офіційній фейсбук-сторінці гурту, де серед проведених концертів є й немало що відбувалися в РФ. До речі, саме через гастролі українських виконавців в країні-агресорі цього річ Україна не змогла обрати свого представника та відмовилась від участі на конкурсі “Євробачення”-2019.

Comments

.,.,.,.