З чим приїде до Вінниці Сергій Жадан у березні?

Vinnytsia-trend анонсує, що 29 березня у молодіжному центрі «Квадрат» виступить славнозвісний український гурт «Жадан і Собаки».

24 лютого музиканти вирушили у новий всеукраїнський тур. На разі вони вже побували у Полтаві та Краматорську. Як повідомили виконавці, вони відійшли  після зимових святкувань і активно працюють над новим альбомом, який планують презентувати цього року.

У своїх анонсах гурт жартома обіцяє виконати для публіки речі з нового альбому та старі, перевірені часом і міністерством культури вокально-хореографічні композиції.

Іронічно музиканти  відгукуються також про свої концерти. Вони радять запрошувати їх виступати на передвиборні мітинги, проплачені акції протесту, великодні корпоративи, шкільні випускні, весілля, хрестини, поминки. Як висновок – широкий тематичний вибір пісенного матеріалу до ваших послуг.

У 2007 році виконавці гурту «Собаки в космосі» записали пісні на вірші Сергія Жадана. З цього почалася їхня співпраця з українським поетом та письменником.

У 2014 році ця співпраця переросла у постійно чинний проект «Жадан і Собаки».  Під новою назвою виконавці створили чотири студійні альбоми, дали сотні концертів в Україні, Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Білорусі та Америці й стали одним із найдрайвовіших вітчизняних рок-колективів.

Нагадаємо, що цей гурт не вперше приїздить у наше місто. У грудні 2017 року в МПМ «Зоря» музиканти святкували на сцені свій 10-річний ювілей. А минулого року під час фестивалю «Острів Європи» Сергій Жадан виступив разом з іншим своїм творчим проектом «Лінія Маннергейма» і зібрав аншлаг в саду меморіального музею Михайла Коцюбиського. Це засвідчує, що вінницька публіка завжди з радістю приймає одного з найуспішніших поетів та музикантів сучасності.

Comments

.,.,.,.