“Думай, стартуй, змінюй” – у Вінниці пройде тренінг для активної молоді

За ініціативи Cтудентського Братства Вінниці  у нашому місті відбудеться унікальний проект «StartUp MIND» із розробленою серію тренінгів «Думай, стартуй, змінюй». Тренінги можуть відвідати представники територіальних громад , громадських організацій (ГО) та студенти навчальних закладів.

Vinnytsia-trend повідомляє, що «StartUp MIND» –  це просвітницький проект, який об’єднує зусилля небайдужої активної молоді, що має на меті виховати суспільно свідоме покоління із креативним та інноваційним мисленням та сформувати сприятливе підґрунтя для інновацій та успішних змін в Україні.
Проект спрямований для розвитку освіти, культури, спорту та соціуму в своїй громаді.  Ініціатором змін у цих сферах стане активна молодь із організацій та навчальних закладів.

Основними завданнями тренінгів є:

  • надати практичні методи ефективного спілкування різних представників громади задля покращення організації молодіжної роботи.
  • напрацювати проекти та заходи для розвитку освіти, культури, спорту, соціального захисту своєї громади.

До участі в тренігах запрошується команда-учасник, складом 5 чоловік, які стануть представниками своїх об’єднаних територіальних громад, громадських організацій та вищих навчальних закладів Вінниччини.

Заповнити анкету команді-учаснику можна за посиланням на офіційній сторінці заходу.
Охочі можуть також стати волонтерами заходу, заповнивши іншу анкету на тій сторінці. Заявки на участь можна подавати до19:00 год 11 березня. Для команди-учасника ставлять вимога сплатити організаційний внесок розміром 100 грн. Відбудуться тренінги в молодіжному центрі «Квадрат» 16 березня з 13:00 по 18: 00 год.

До речі, одним з організаторів заходу є Всеукраїнська молодіжна організація під назвою Global Youth Community, яка об’єднує молодих лідерів та дає можливість кожному  українцю/українці познайомитися з культурами інших країн, поспілкуватися зі студентами та молоддю, що мають інші інтереси та погляди.

Comments

.,.,.,.