Віктор Бронюк анонсував концерт у Вінниці та презентував кліп про горе-політиків

Вінницький гурт ТІК в останній день зими презентував кліп про передвиборчу кампанію під назвою «Циклони». Відео миттю стало топовим на YouTube  і зібрало за декілька днів понад 1мільйон переглядів та 10 тисяч лайків і вдячних коментарів. ТІК як завжди із гумором висвітлив наболілі проблеми українського народу.

За спостереженням vinnytsia-trend пісня та кліп ніби попереджають про те, що попереду «циклони» і опади  у вигляді продуктів життєдіяльності деяких політиків.

Тобто «Циклони»  це – гротескна форма ситуації, яка трапляється щороку в нашій країні перед виборами. За сюжетом кліпу  сільський активіст Іван Петрович (артист Віктор Андрієнко) рятує виборчу дільницю від потопу. А у приспіві пісні звучить:  

«Весняні циклони, ці клоуни. Недолюстровані, перефарбовані, З вилами й косами на постаменти, Голими й босими йдуть в президенти!..»

Активіст зрештою підсумовує, що місцеві депутати і не з таких ситуацій виходили сухими і чистими і під ранок рятує дільницю.

Віктор Бронюк вирішив саме у гумористичній формі звернути увагу виборців на те, що це саме вони у кабінках на дільницях приводять до влади корупціонерів.

У такий спосіб одні нові обличчя змінюються іншими, але якість влади від того не стає кращою. Ось у цьому суть пісні, і тут не важливі імена, згадані в ній. Тим паче Бронюк запевняє, що всі вони вигадані, хоча слухачі з фантазією однозначно можуть «розшифрувати»  слова пісні на свій лад.

Також зауважимо, що зараз гурт ТІК гастролює Україною з новим туром «Хліба й видовищ». У Вінниці у них запланований концерт 24 березня о 20:00 год у клубі «Feride Plaza». Фронтмен гурту обіцяє публіці, що вона потанцює під улюблені пісні, а музиканти заспівають не одну веснянку. Зокрема, у їхньому репертуарі є свіжі хіти «Волошки», «Емочка», «АЛЬОНА» та «Злива». Жартома, музиканти називають їх народними блокбастерами.

Comments

.,.,.,.