До 8 Березня у Вінниці пройде майстер клас із виготовлення “французьких” листівок

Весна як завжди розпочинається із передчуття краси та свята. Зовсім мало часу залишилось до 8 Березня, і кожен уже планує, як буде вітати знайомих чи близьких жінок та дівчат. Асортимент подарунків, які пропонують магазини, є широким, однак усі ми з ностальгією згадуємо, як в дитинстві власноруч створювали листівки у подарунок, і це виглядало мило та зворушливо.

Vinnytsia-trend анонсує, що поринути у світ творчості та створити оригінальний подарунок до свята можна буде в креативному просторі Артинов, де організують майстер-клас від художника Влада Головашенка. Долучитись до казкового процесу творення креативних листівок своїми руками можна буде два дні підряд: 2 та 3 березня о 13 год. Вас навчать створювати листівочки у французькому стилі пуантилізм.

Нагадаємо Вам, що це стиль живопису, що використовує чисті, не змішувані на палітрі фарби, що наносяться дрібними мазаннями різних форми. Поєднання кольорів відтінків відбувається на етапі сприйняття картинки з далекої відстані або в зменшеному вигляді.

Разом із Владом кожен зможе власноруч виготовити листівку (і не одну, якщо вистачить часу) з неймовірним малюнком, яку потім зможуть отримати Ваші близькі або друзі.

Досвід минулого майстер-класу показав, що не всі охочі змогли його відвідати, тому цього разу діє обов’язкова реєстрація  на головній сторінці креативного простору. Такий захід буде актуальним як дітям, такі дорослим.

Вартує заняття 120 грн, а тривалість становитиме дві години.

Сам художник є «мультизадачним митцем». Він поєднує в собі незалежного архітектора, дизайнера, івент-менеджера та художнього оформлювача креативного простору Артинов.  Його девіз – це прагнення зробити світ яскравішим, тому він, будучи організатором, планує показати справжню гру фарб і кольорів, що під силу навіть непрофесіоналам.

Comments

.,.,.,.