In the JAZZ MOOD

Весняні дні у стінах вінницької філармонії розпочнуться джазовим настроєм! Джазова музика, окрім того, що захоплює із перших нот свого звучання, ще й формує витончений смак у власних виконавців, аранжувальників та, авжеж, шанувальників. Шостого березня, Квартетом “Експромт” та єдиним філармонійним біг-бендом України презентуватиметься нова спільна програма ‘In the Jazz Mood‘, котра буде приурочена до Міжнародного жіночого дня. Вона стане завершальним концертом проекту “Jazz у моєму місті” 82-го концертного сезону філармонії. Про це повідомляє «vinnytsia-trend.in.ua»

Солістами цього вечора будуть: фіналіст телепроекту «Голос країни – 2», учасник «Ліги сміху», переможець «Crimea Music Fest – 2012» Олександр Онофрійчук та учасниця відомих співочих проектів, солістка філармонії Наталія Бурмістрова. У якості музичного супроводу виступить не менш популярний квартет “Експромт”під керівництвом Олега Прокопчука та вінницький філармонійний біг-бенд.  Деригуватиме Василь Журбенко.

В програмі — джазові стандарти, знаменитий свінг, сучасні бендові композиції та оригінальна музика, котрі не залишать байдужим жодного слухача та подарують кожному присутньому безліч незабутніх емоцій. Розпочніть цьогорічну весну яскраво!

Концертна зала Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича та артисти чекають на вас 6 березня о 18:30, за адресою: Хмельницьке шосе, 7.

Квитки можна придбати у касах філармонії та частину замовити в електронній касі.

Квиток коштує 100 грн.

Хочемо звернути увагу на те, що під час концерту серед власників абонементів розігруватимуть цінний подарунок від партнерів проекту.

Детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті філармонії.

Comments

.,.,.,.