Музичний табір для дітей у Вінниці

Vinnytsia-trend повідомляє, що у Вінницю наприкінці березня приїде Music Camp International – міжнародний дитячий табір. Протягом декілька днів дітей вчитимуть грати на музичних інструментах та підготують до завершального гала-концерту.  Зараз триває набір учасників до табору. Стосовно участі – обмежень нема і музична освіта не обов’язкова.

Місія проекту – через музичну майстерність розвити в кожній ди­тині почуття гідності, надії та впевненості в собі.

Проект відбувався у Вінниці вже двічі – у 2015 та 2017 роках. Табір приїздить до міста на запрошення вінницького фонду «Подільська громада».

Цьогоріч табір відбудеться з 24 по 29 березня – це саме час весняних канікул, а тому школярі можуть не хвилюватись, що пропустять навчання. Очікують 200 дітей від 11 до 16 років, яких навчать грати на семи музичних інструментах, а також хоровому співу на чотирьох мовах. До речі, музична освіта не обов’язкова. Реєстраційний внесок для учасників становить 200 грн.

Результатом табору стане урочистий виступ у супроводі симфонічного оркестру в Будинку офіцерів, де візьмуть участь всі діти. Також на юних музикантів чекатиме вручення дипломів про участь в програмі.

Протягом цих днів із дітьми займатиметься диригентка Констанція Фортунато з США. Пані Констанція є засновником та директором проекту.  Вона  знаменита диригентка, яка розробила унікальну методикувикладання. На Батьківщині, у Сполучених Штатах Америки, Констанція очолює Schola Cantorum, що являє собою громадську хорову програму для дітей та молоді.

Констанція вважає, що мета  Music Camp – показати дітям, що найкращі дарунки, які  ми маємо – це ті, які ми можемо купити не за гроші. Це  доброта, дружба, підтримка, любов та музика. Захват від процесу навчання обіцяють як викладачам, так і учням, адже вони спільно засвоюватимуть нову методику.

Comments

.,.,.,.