«БарРокКо» у Барі: в райцентрі на Вінниччині готуються до фестивалю

Відкриття уже відомого музичного фестивалю “БарРокКо” цього року відбудеться у липні 20-21 числа в місті Бар Вінницької області, тож вже з цього місяця по травень прийматимуться заявки на участь від молодих гуртів. Про це повідомляє “vinnytsia-trend.in.ua”

Як відомо, фестиваль вперше проводився у 2007 році, після чого зробив десятирічну перерву. З 2017 року фестиваль у Барі відбудеться уже втретє та вперше триватиме два дні. Через це, і більша кількість молодих гуртів матиме можливість заявити про себе.

Уже через тиждень після того, як оголосили про прийом заявок, організаторам надійшло 76 запитів на участь у фестивалі, що значно перевищує цей показник у минулих роках. За словами голови громадської організації «Актив.Бар» Сергія Мірчука, під час відбору команда організаторів прагне знайти молоді музичні колективи з оригінальним звучанням та стилем. Головний критерій відбору – це неповторна творчість, а вже після неї звертатимуть увагу на відомість та участь в інших визначних подіях.

Зараз організатори вже визначились з одним із гуртів, котрий буде головним на сцені. Його назва обов’язково стане відомою уже в наступному місяці.

Нагадуємо, що в грудні 2018 було організовано збори коштів на краундфандинговій платформі «Спільнокошт». Як повідомив Сергій Мірчук, за 50 днів вони зібрали 38 тисяч гривень, а завдяки підтримці, котру надав Міжнародний фонд відродження, сума подвоїться.

Як розповідають організатори, на цьогорічний фестиваль у них є чимало планів, проте поки усе залежить від фінансування. Вже подана заявка на обласний конкурс для громадських організацій та очікуються результати. Готується співпраця з іншими фестивалями на користь Українського культурного фонду. Якщо дані проекти увінчаються успіхом, зможе реалізуватись безліч цікавих ідей. Але поки що вони тримаються в таємниці.

Comments

.,.,.,.