Вистава “Ми Є” від музично-лялькового проекту “Це Шо” у Вінниці

 Vinnytsia-trend повідомляє, що 9 березня о 20:00 у молодіжному центрі «Квадрат» відбудеться вистава польського режисера Марціна Бжозовські «Ми Є».

«Ми Є» – це колаж зі спогадів про боротьбу за власну ідентичність. Театральний калейдоскоп, в якому переплітаються сухі факти історії, спогади про дитинство, юність, уривки революції, що вже стали історією, та болючі емоції, знайомі кожному.

Ця вистава є унікальною тим, що у ній нема ніякої драматургії, тобто твору в основі. Це історія про наше життя (життя українців) про те, що відбувається в у країні і чому так сталось (зокрема, в п’єсі згадується про події на Майдані та на Сході). Актори вважають, що їхнє мистецтво до вподоби як маленьким школярам, так і дорослим людям.

Попри молодість, усі – досвідчені артисти. Вже другий рік у них є свій маленький колектив – театр «Пральня», який п’ятеро студентів-лялькарів театрального інституту ім. Карпенко-Карого створили, навчаючись на четвертому курсі.

На одному з фестивалів у Польщі лялькарі познайомилися з режисером Марціном Бжозовські, запросили його до Києва і поставили з ним спектакль «Ми є», який тепер з успіхом показують на європейських фестивалях.

У виставі шлях становлення держави в цілому і окремо кожного з нас висвітлений з точки зору особистого досвіду акторів трупи. Вони ж – однолітки України, яка також росла в атмосфері пострадянських міфів та нашвидкоруч становленої культури.

Головне питання, на яке шукатимуть відповідь  глядачі – до чого покликане наше покоління? І відповідь постає в усвідомленні того, що «Ми Є».

Вхід на виставу безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Нагадуємо також, що масовому глядачеві акторська трупа більше відома як музичний гурт «ЦеШо»,  що співпрацює з режисером, ідеологом театру та культуртрегером  Владом Троїцьким. Нещодавно музиканти взяли участь в нацвідборі Євробачення-2019, де приголомшили музичним перформансом на пісню «Hate».

Comments

.,.,.,.