21 березня у Вінниці відбудеться концерт ROCK SYMPHONY з новою програмою

21 березня о 19.00 концертний зал вінницького Будинку офіцерів на дві години перетвориться в один величезний танцпол. Відбудеться  унікальне шоу, яке збере в одному залі всіх вінницьких меломанів. Уявіть: скрипки і віолончелі, саксофон і гітари, ударні та контрабас, і найпопулярніші, найбільш впізнаванні рок-хіти всіх часів і народів! ROCK SYMPHONY у Вінниці, поза всяких сумнівів – одне з найбільш очікуваних музичних подій весни, про це повідомляє «vinnytsia-trend.in.ua».

ROCK SYMPHONY — це монолітний твір, у якому непомітно змінюється кожна наступна композиція. Це проект, який пропонує принципово новий погляд на всі існуючі музичні стилі – від класики до наших днів. Грандіозне шоу, що зібрало на одній сцені симфонічний оркестр, хор та рок-бенд, а це понад 100 артистів, які об’єднавшись створюють абсолютно нове звучання найвідоміших світових хітів. Фантастично енергетичний синтез року і симфонічного звучання, що руйнуватиме всі уявлення та стереотипи про класичне оркестрове звучання, ковток свободи і свіжого повітря для тих, хто задихається від гострої нестачі справжньої, щирої музики і високого професіоналізму.  Неповторне сприйняття музики, відчуття драйву та драматургії закладеного у ній забезпечить світлове шоу та сценографія.

Rammstein, Metallica, AC / DC, Queen, а також багато інших легендарних рок-груп, від однієї згадки яких кров починає пульсувати з подвоєною силою. Їх мелодії на слуху у багатьох незалежно від музичних уподобань.

Організатором концерту в Вінниці є компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». Обіцяють, що цей концерт зарядить енергією на цілий рік та 100% запам’ятається усім присутнім. До речі цього разу ROCK SYMPHONY представлятиме нову програму, від співпродюсерів концертів NOTRE DAME de PARIS Le concert  та «Rock MOZART Le Concert» , у двох відділеннях з антрактом.

Comments

.,.,.,.