У Вінницю їде театр тіней “Teulis”

Київський театр тіней «Teulis» весною везе до Вінниці нове шоу: «Твоя тінь». Виступлять актори на сцені Вінницького академічного театру імені Садовського 10 березня.

За розвідкою vinnytsia-trend нове шоу розповість про історію режисера, який усю свою кар’єру прагне відзняти геніальний фільм і отримати за нього нагороду. Однак шлях до успіху тернистий, і на долю режисера випадає чимало розчарувань і невдалих проб. Історія здійснення мрії режисера переплітається із його ретроспекціями у минуле та спогадами про кохання.

Цікаво, що глядачі не лише пасивно спостерігатимуть за сюжетом. Організатори обіцяють взаємодію акторів і зали (режисер вибере серед присутніх головного героя свого фільму).

На сторінці театру у Facebook зазначено:

«Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об’єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в цьому році …»

Загалом театр Teulis досягнув успіху за свій семирічний творчий шлях не лише в Україні. Він брав участь у фіналах популярних шоу талантів у Туреччині, Італії, Чехії та Словаччині. За останні 3 роки актори зібрали близько 300 аншлагів в Україні та Європі, виступаючи із шоу «Володарі тіней» та «Вічна історія».

Їхнє нове шоу є четвертим за рахунком. Воно обіцяє бути цікавим не лише через гру акторів та світлові ефекти, а й через акробатичні елементи, оскільки для постановки запросили також гімнастів.

Музичний супровід здійснить Юрій Шепета, з яким театр співпрацює з 2016 року. Цей композитор відмий тим, що наразі є керівником оркестру вокального проекту «Голос країни».

Під кінець зустрічі із глядачем організатори готують ще один сюрприз: на інсталяції кожний зможе спробувати себе в ролі актора жанру театру тіней і зробити унікальні фото напам’ять.

Comments

.,.,.,.