Анімації віком +16: міжнародний фестиваль у Вінниці

Як зазначає vinnytsia-trend у неділю 24 лютого в креативному просторі «Cherdak» відбудеться показ анімацій. Організатори інтригують:

«Привеземо найдорожче, що маємо, а саме – з любов’ю відібрані анімаційні короткометражки, що були у міжнародній програмі LINOLEUM2018».

Однак кінопоказ матиме вікове обмеження: пікантні анімації можна переглядати лише власникам паспорта, тобто 16+.

Анімації об’єднані нетривіальними сюжетами, перчинкою яких є гостра тематика та чорний гумор.

Загалом вінничанам покажуть 12 короткометражок. Усі вони – призери відомих кінофестивалів. Найбільше зацікавлення викликають анімації, що були в переліку лонг-листа премії «Оскар», а саме:

  • «Невиїзна» (сербський фільм) – про особливості туризму та еміграції  в ідеальний світ закордону.
  • «Блоейстраат» (бельгійський фільм) – на тему дружби та перешкод до неї.
  • «Котячі дні» (німецько-японське аніме)  – про хлопчика, що перетворився в кота.

Родзинкою заходу стане хорватський фільм-переможець «Велосипедисти» про чоловіків, які змагаються у вигляді перегонів за кохання до однієї жінки.

Зауважимо, що міжнародний фестиваль анімації LINOLEUM – це найбільша площадка  для авторської анімації в Україні. Фестиваль представляє собою міжнародний і національний конкурси,  майстер-класи і профексійні лекцій від успішних аніматорів, а також покази експериментальних фільмів та відеоарту, і дитяча програма.

Мета фестивалю – довести, що анімація  служить не лише дітям, а є окремим  видом мистецтва, де за допомогою нових технологій можна знімати актуальні теми, залучаючи до цього широку інтелектуальну аудиторію.

Старт фестивалю відбудеться о 16:00 год.  Вхід безкоштовний для всіх поціновувачів та охочих.

Comments

.,.,.,.