Безкоштовне “Розумне кіно” у Вінниці

У Вінниці наразі проходить відкриття серії переглядів «Розумного кіно», яке влаштовують активісти з вінницької “СД Платформи”. По завершенню фільму організатори влаштують дискусію. Кожен охочий зможе взяти участь в обговоренні із спеціально запрошеними експертами (із ким саме – поки що тримають у секреті). Воно стосуватиметься тем та питань, яких торкається дана стрічка. Про це повідомляє “vinnytsia-trend.in.ua”

Перший показ кінокартини в рамках “Розумного кіно” відбудеться уже цього тижня, другого лютого. Організатори пропонують переглянути біографічний американський фільм «Джой», режисером якого є Девід Рассел. «Джой» – це кінострічка із захоплюючим комедійно-драматичним сюжетом. Доречі, знята вона на основі реальних подій. У головній ролі стрічки Дженіфер Лоуренс, яка за роль у цьому фільмі у 2016 році отримала винагороду на церемонії вручення «Золотий глобус» у категорії «Найкраща комедійна акторка» , а також Роберт де Ніро та Бредлі Купер. Сюжет розповідає повчальну та мотивуючу історію про непросте життя підприємиці та винахідниці Джой Мангано, якій набридло постійно відкладати на потім здійснення своїх мрій. Це фільм про боротьбу: із негараздами, з проблемами, з конкурентами, та головне – з самим собою. Він вчить, що ніколи не слід впадати у відчай та опускати руки, а навпаки сумлінно працювати та протистояти несприятливим обставинам. Тривалість стрічки – 122 хвилини.

Хочемо нагадати, що “СД Платформа” уже влаштовувала схожі кінопокази з дискусіями раніше.

Переглянути фільм можна буде в молодіжному центрі “Квадрат” в суботу, 2 лютого, о 16:00. Вхід та сеанс безкоштовні, проте реєстрація є обов’язковою, адже кількість місць для перегляду обмежена. Зареєструватись можна до 18:00 годин, 31 січня.

Comments

.,.,.,.