Вінницький гурт «НУPNOTUNES» на сцені Національного відбору Євробачення

Вінницький гурт «НУPNOTUNES» потрапив на Національний відбір Євробачення 2019 року. Повідмлення про це з’явилось на офіційній сторінці гурту у Facebook.

«Ось такі справи, народ! Офіційно беремо участь в Нацвідборі на Євробачення! Вирішили розпочати рік не просто так. Як ви думаєте, є у нас шанси перемогти?» – запитують хлопці у своїх фанів.

Як інформує vinnytsia-trend.in.ua гурт виник у Вінниці 2013 року. Його назва утворена  компонентами «hypno», що перекладається як «гіпно-», і «tune» – мелодія. Лідер групи Гера Луідзе відповідає за вокал, тексти пісень та гру на котрабасі. Іншими учасниками є Тимур Ахтамов (саксофон), Сергій Суздальцев (ударні), Володимир Лінник (тромбон), Антон Гнатенко (саксофон) та Юрій Бікбаєв (гітара).

Хлопці грають джаз, свінг, панк-рок, однак називають це все джаз-панком чи свінгкором, наголошуючи на тому, що творять власний музичний стиль.

Найбільшим проривом та шляхом до слави стала участь гурту в шоу «X – фактор» 2016 року. Талановитих хлопців одразу ж запримітила співачка та член журі Юлія Саніна. Вона підтримувала й вболівала за них протягом всієї участі в проекті. Свою поразку тоді хлопці пояснили відсутністю наставника та неформатною поведінкою у плані не лише звучання, а й зовнішнього вигляду.

Гурт неодноразово брав участь в різних рокових та джазових фестивалях. Менеджер гурту Іван Савалов вважає це перевагою у  досягенні успіху:

«Наразі я намагаюсь «продвинути» гурт на європейські фестивалі. Бо навіть один фестиваль може дати певний поштовх!»

Також «НУPNOTUNES» шукає музичні лейбли, з якими можна співпрацювати, надаючи перевагу іноземним (роковим або інді).

Тому не дивно, що хлопці, взявши курс на Європу, зголосились спробувати власні сили в Нацвідборі до Євробачення. Можливо, цей конкурс принесе їм ще більшу славу та успішність порівняно з «Х –фактором», якщо навіть не перемогу.

Comments

.,.,.,.