1 червня в Вінниці відбудеться Всеукраїнський дитячий фестиваль краси, талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019»

У День захисту дітей у Вінниці найталановитіші діти з усієї України приїдуть поборотися за призові місця на щорічному фестивалі краси, талантів і моди «Кращі діти України – 2019». Конкурс пройде в четвертий раз, про це повідомляє «vinnytsia-trend.in.ua».

Про те, як буде проходити фестиваль, його організатори Анна Станіславенко і Катерина Просяннікова розповіли на прес-конференції, присвяченій цій події.

Конкурс отримав підтримку з боку ділової та культурної еліти міста. Серед партнерів заходу – депутати. «Кращі діти України – 2019» проводиться за підтримки депутата Вінницької обласної ради Людмили Станіславенко, а народний депутат України Геннадій Ткачук та депутат Вінницької міської ради Ігор Ткачук стали меценатами заходу.

Звичайно, організатори не розкривають всі секрети фіналу. Він відбудеться в ресторані MontBlan, де маленькі учасники фестивалю будуть спілкуватися з журі, зірковими гостями і всіма, хто прийде підтримати їх.

Конкурс складатиметься з трьох частин. Випробування для учасників включають візитку, конкурс талантів і фінальний вихід. Перший вихід учасників – візитна картка. Діти будуть одягнені в сукні нової дитячої колекції від дизайнера Світлани Теренчук. Другий вихід, головний, тому що діти покажуть журі свої таланти. Третій, останній вихід, в вечірніх сукнях. Діти будуть оцінені зірковими гостями з усієї України. Серед зіркових гостей і членів журі такі люди, як Таня Воржева, Марина Боржемська, Влад Сакін, Світлана Теренчук та Сергій Небесний.

«Хочу наголосити, що квитки на сам фестиваль будуть продаватись, і усі кошти, які ми зберемо від їхнього продажу, передамо на благодійність. Ми з Катериною планували поїхати у дитячу обласну лікарню, а саме – в онкоцентр, і поспілкуватись з лікарями про те, що саме необхідно діткам на даний момент», – підсумувала Анна Станіславенко.

Цього року організатори ввели додатковий, найвищий приз для переможців – «Гран-прі». У його володарів буде можливість безкоштовно відвідати Діснейленд в Парижі.

Крім конкурсу, учасників фестивалю чекає шоу-програма, навчання і відпочинок – для них будуть організовані цікаві майстер-класи, відеоуроки і фотосесії.

Comments

.,.,.,.