Новинки книг, виставка видавництв та відомі письменники – “VinBookFest 2019”

За інформацією vinnytsia-trend у Вінниці пройде фестиваль “VinBookFest”. Про це розповіла організатор заходу, голова громадської організації “Культурний Всесвіт” Тетяна Верещак.

Книжковий фестиваль “VinBookFest” – це один з 25 проектів, що переміг серед програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, який реалізовуватиметься у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету. Фестиваль має на меті популяризувати на території області твори українських письменників та книговидавництво як невід’ємні атрибути життя.

Фестиваль відбуватиметься завдяки сприянню міської ради та ОДА, Вінницької міської централізованої бібліотечної системи, Центру концертних та фестивальних програм та кінотеатру “Родина”.

За рахунком це вже третій фестиваль, що відбудеться на Вінниччині, на якому присутні вітчизняні письменники та місцевих любителів книги. Фестиваль стартує 17 травня, а закінчиться наступного дня. Охочі зможуть побувати на ньому з 12:00 до 18:00 на Майдані Незалежності  поруч з фонтаном “Мушля”.

Цьогоріч літературними гостями фестивалю будуть відомі українські митці Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Євгенія Пірог та Василь Шкляр.

“VinBookFest” складатиметься з книжкової виставки-ярмарки українських видавництв та книгарень “Новинки книжкового двору”, майстер-класи для дітей та дорослих, зокрема з плетення маскувальної сітки, тематичні фото зони, а також підведення підсумків конкурсу “Селфі з улюбленою книгою”. Окрім того, під час фестивалю буде проведено благодійну акцію “Книга для бійця”, презентацію новітніх проектів “Kids Police City”, “Дитяча інклюзивна література” та “Бібліотека здатна дивувати”.

Родзинкою фестивалю буде проект “Кіно у твердій обкладинці”, який передбачає показ кінофільму за оповіданням Сашка Лірника “Чорний козак”.

Comments