Стіл обідній

Почесне місце на будь-якій кухні займає обідній стіл. За ним збираються всі члени родини вечорами, проходять святкові застілля та дружні зустрічі, частування гостей. Нескладно зробити висновок, що параметри, які повинен мати стіл обідній, включають як привабливий дизайн, так і максимальну кількість корисних і практичних функцій, а також зручне використання. Бажано, щоб за невеликих габаритів, за таким столом можна було розмістити максимальну кількість гостей. При виборі даного предмета меблів слід зважати на його вартість, яка повинна відповідати наявним засобам.

Різновиди обідніх столів

Вибір цих предметів меблів різноманітний. Меблеве виробництво випускає велику кількість різних моделей, що відповідають уявленням користувачів про затишний інтер’єр та тепло домашнього вогнища.

Столи класифікуються за такими особливостями:

  1. За стилем моделі: класика, модерн, хай-тек.

  2. За типом матеріалів, з яких виготовлені стільниця та опорні установки. Вони можуть бути дерев’яними і фанерними, скляними, полімерними, ротанговими, мармуровими, виготовленими з ДСП і МДФ.

  3. Специфіка встановлення. Столи можуть складатися, їх габарити можна як зменшувати, так і збільшувати, є моделі, що трансформуються.

  4. Колірне рішення.

  5. Розмірні налаштування.

  6. Різновид основи. Це можуть бути як ніжки, так і колони.

  7. Форма стільниці. Можливо у вигляді кола, квадрата, прямокутника, овалу, із заокругленнями.

Вибір столу для кухні

Для кухонь невеликих розмірів краще підійдуть моделі, що розкладаються. Тоді можна буде практично користуватися незайнятою площею. Для зорового збільшення приміщення ліпше підібрати варіанти із стільницею зі скла у формі кола.

Якщо кімнати мають середні розміри і більше, то сюди підійдуть будь-які моделі, різних розмірів і конструкцій. Для любителів посиденьок з друзями рекомендовані столи-трансформери, які можна швидко розкладати перед приходом гостей. Якщо в будинку проживає маленька дитина, то для запобігання її травматизму необхідно, щоб кути столу були закругленими. Число опор тут не важливе. Їх може бути як 1, так і до 4. Це не впливає на функціональні властивості столу. Це – справа смаку покупця.

Дизайн кімнати та меблі мають бути оформлені в одному стильовому напрямку. У приміщенні класичного стилю органічно виглядатимуть моделі з дерева. А ось в інтер’єр кухні хай-тек чудово впишуться столи зі скла або пластику на опорах з металу.

9

Догляд за кухонним столом

Ці поради допоможуть обідньому столу служити довгий час і зберігати презентабельний вигляд. У кухонному приміщенні необхідно контролювати показник вологості, який має бути в рамках 40-60%. У холодну пору року такий рівень можна забезпечити за допомогою зволожувача повітря. У спеку кухні необхідне хороше провітрювання. Це допоможе запобігти утворенню тріщин та дефектів. Щоб цього уникнути, після миття водою стіл слід протирати серветкою насухо.

Прямі сонячні промені сприяють вигорянню дерева та потемнінню його забарвлення. Якщо стіл розташований біля вікна, то останнє слід завісити шторами або покрити плівкою. Не підходять для догляду за столом засоби для чищення на спиртовій основі. Оскільки вони сушать дерев’яні елементи столу і руйнують лакування. Для догляду за дерев’яними моделями рекомендовано застосовувати засоби із силіконовою, масляною та восковою складовими.

Де можна придбати обідній стіл?

У каталозі інтернет-магазину Kupistul.ua представлено широкий асортимент столів відмінної якості. Всі моделі мають заводські сертифікати та гарантії.

Якщо ви шукаєте гарний обідній стіл гідної якості та за лояльною ціною, то можете звернутися до нас в інтернет-магазин.

Тут ви маєте нагоду здійснити вдалу покупку цього предмета меблів для свого житла за адекватною вартістю. Ми здійснюємо доставку товарів як по Києву та обласним містам, так і по всіх регіонах країни. Ми співпрацюємо з надійними транспортними компаніями, які доставляють наші меблі.

На нашому офіційному сайті є фільтр, за допомогою якого ви легко можете вибрати модель, що цікавить. Наші компетентні менеджери завжди з радістю допоможуть у цьому питанні.

Ви можете оформити замовлення зараз. Меблі гідної якості онлайн є чудовим варіантом для покупців, які грамотно розподіляють свій час. Можна підібрати чудовий варіант за недорогою ціною, що ніяк не позначиться на високому рівні якості виробу. Ми перетворимо процес придбання меблів на приємне та захоплююче заняття!

Comments