Написання якісного звіту по практиці: поради ОЦ “Курсовичок”

За весь період навчання студенти стикаються з написання практичних робіт. За весь час студенти пишуть три види робіт: ознайомча, виробнича та переддипломна практика. Учні вищих навчальних закладів також повинні виконати завдання, яке називають звіт по практиці. Ця доповідь студент повинен захистити перед викладачам, а також дати аргументовані відповіді на всі поставлені запитання.

Особливості написання звіту з практики

Для того щоб написати якісну звітну роботу, необхідно виконати три етапи:

  1. Складання плану майбутнього аналізу.
  2. Вивчення і виділення важливої ​​інформації з практичної роботи.
  3. Приступати до написання звіту.

Студенти отримують технічне завдання від викладачів.

Практично на всіх підприємствах структура звітної роботи однакова. Вона складається з обов’язкових елементів:

  • Титульний лист.
  • Зміст. Воно повинно містити всі глави, а також відповідні підрозділи.
  • Вступ. Цю частину можна знайти в методичній літературі.
  • Основна частина. Вона повинна складатися з теорії і практики. Теоретична частина повинна складатися з розділів. Кожен підрозділ повинен починатися з нової сторінки.
  • Заключна частина. Вважається основним елементом в практичній роботі. У висновку важливо вказати всі висновки, які були винесені за період практики. Автор роботи повинен чесно дати оцінку своїм діям, а також аргументувати її.

Деякі викладачі можуть вимагати наявність додаткових додатків до документа. Наприклад: якщо дослідження проводились в бухгалтерській галузі, тоді необхідно докласти фінансові розрахунки підприємства.

Для чого потрібен щоденник проходження практики

Студенти повинні розуміти, що без практичного щоденника, їх звіти можуть не прийняти. Отримати зразок для заповнення можна з методичними матеріалами або зайнятися його написанням самостійно. Потрібно детально розписати всю роботу, яка щодня виконувалася студентом на підприємстві. Дії повинні повністю відповідати діяльності компанії. Щоденний звіт повинен мати підпис від відповідальної особи. Студенту рекомендовано робити упор саме на цей документ. З його допомогою можна без проблем скласти і захистити звіт.

Важливо відзначити, що захищати практичну роботу доводиться рідко. У більшості випадків викладачі звертають увагу на якість написаного текстового матеріалу.

У тому випадку, якщо захист звіту буде проводитися, тоді студенту рекомендовано уважно вивчити практичний щоденник. З його допомогою можна відповісти на питання від викладачів.

Comments