Які вибрати гальмівні колодки на Ланос

Це популярні автомобілі, які славляться своєю довговічністю і надійністю. Але кожне авто вимагає своєчасного обслуговування, іноді настає період, коли потрібні гальмівні колодки на Ланос. При виборі слід враховувати не тільки ціну, але і якість, відгуки реальних користувачів. Жителям Вінниці буде корисною наступна інформація.

Критерії вибору гальмівних колодок

  1. Перший критерій, на який в першу чергу варто орієнтуватися – це виробник, бренд гальмівних колодок. В інтернет-магазині АТЛ, наприклад, можна замовити цілий комплект, або окремі елементи. Звичайно, якщо є можливість, краще купувати спочатку оригінальні запчастини.
  2. Наступний критерій вибору – тип елемента. Мова йде про покупку передніх, або ж задніх гальмівних колодок. На кожній запчастини є маркування.
  3. Якість запчастин. На обраних вами гальмівних колодках не повинно бути ніяких дефектів, або відколів. Структура запчастин – гладка, рівномірна.
  4. Ціна на гальмівні колодки залежить від оригінальності виробів, компанії-виробника. Також ціна, звичайно, буде відрізнятися, якщо ви купуєте комплект, або окремі елементи.

Автомобіль дійсно важливо своєчасно обслуговувати. Щоб не попастися в руки шахраїв, краще співпрацювати з перевіреними онлайн-майданчиками. Колосальний асортимент представлений в АТЛ. Простий і зрозумілий інтерфейс, структурована інформація допоможе швидко знайти необхідну інформацію.

1

Коли краще замінювати гальмівні колодки

Найчастіше замінюють вироби, орієнтуючись на датчики зносу, або по індикатору на приладовій панелі. Крім цього, насторожити досвідченого автолюбителя повинні такі моменти:

  • «легка» педаль, а також характерний звук при інтенсивному гальмуванні;
  • підвищені витрати робочої рідини;
  • збільшення дистанції гальмування.

Гальмівні диски служать довше, якщо порівнювати їх з гальмівними дисками. Термін служби вказують у технічній документації конкретної моделі.

При виявленні зносу, потрібно пам’ятати про важливе, незмінне правило – заміну дисків і колодок потрібно проводити тільки парами на одній осі.

Де придбати гальмівні колодки

В інтернет-магазині АТЛ вінничани зможуть підібрати гальмівні колодки для свого автомобіля і не тільки. Це платформа, де можна відразу прикупити все необхідне, не думаючи про якість виробів. Таким чином, можна заощадити час, сили, замовити все в режимі онлайн. Буває, складно визначитися, потрібна допомога. Фахівці ресурсу допоможуть в цьому, дадуть відповідь на питання щодо техобслуговування автомобіля.

Не варто економити на гальмівних колодках, адже від цього вибору залежить цілісність автомобіля, ваша безпека, а також всіх пасажирів. Краще віддавати перевагу оригінальним виробам від надійних, перевірених виробників.

Встановлювати вибрані колодки можна самостійно. Якщо у вас немає подібного досвіду, краще довірити процес співробітникам з найближчого СТО. Процедура заміни займе приблизно годину.

1

Comments

.,.,.,.