На що звертати увагу під час оренди квартири?

 

Оренда квартири — це складне і відповідальне рішення. Перш ніж зняти квартири у Вінниці, потрібно врахувати безліч нюансів. На OLX ви зможете знайти вигідні пропозиції: https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/kvartiry/dolgosrochnaya-arenda-kvartir/vinnitsa/. Але перед цим буде корисно дізнатися про те, на що слід звертати увагу під час оренди житла.

Основні критерії вибору квартири

Перед орендою квартири дотримуйтеся таких рекомендацій:

  • Вивчіть ринкові ціни — занадто низька вартість оренди повинна викликати підозри, тоді як занадто дорога квартира означає додаткові витрати, яких можна уникнути. Для розуміння ринку необхідно провести аналіз оголошень оренди житла в потрібному районі і зробити кілька дзвінків за вказаними телефонами.

  • Під час огляду квартири треба виявляти максимальну пильність — необхідно переконатися в тому, що побутова техніка, меблі та сантехніка знаходяться в справному стані. За наявності будь-які недоліки слід вказати в акті прийому-передачі майна.

  • Перед тим як підписувати договір оренди, потрібно ретельно перевірити документи власника, включаючи паспорт, свідоцтво на право власності житла, а також квитанції про оплату послуг ЖКГ. Велике значення має число власників. Якщо їх кілька, то треба вимагати письмову згоду від кожного на здачу житла в оренду.

  • Договір оренди треба вивчати з уважністю — це стосується як до типового договору, так і до документа, складеного ріелтором. У договорі повинні бути вказані паспортні дані власника квартири, термін і вартість оренди, умови і процедура дострокового розірвання договору.

  • Потрібно постаратися оцінити адекватність власника житла — орендарю доведеться спілкуватися з ним досить тривалий час і спільно вирішувати найрізноманітніші проблеми. Крім того, бажано обмежити в договорі припустиму кількість візитів власника, тому що серед орендодавців зустрічаються надто нав’язливі люди, які постійно турбують орендарів.

Перед тим як підписати договір, не забудьте виконати всі вищезгадані рекомендації.

Comments

.,.,.,.