Як вибрати клей для укладання теплої підлоги

Можна виділити величезну кількість різновидів клею. Важливо знати, які клеї для систем теплоізоляції вам підійдуть найкраще. Вінничани можуть подивитися інформацію по кожному продукту, а також ознайомитися з основними нюансами вибору.

На що звертати увагу

 1. Матеріал під покриттям підлоги. Адже клеї добре зчіплюються з різними основами. Так що потрібно враховувати тип основи підлоги.
 2. Місце розташування, де ви будете проводити роботи. Клімат в цьому випадку також має значення.
 3. Зверніть увагу на упаковку, особливо на позначку від виробника «рекомендовано для», або ж «може бути використаний для».
 4. Вибирайте клей з найменшим вмістом ЛОС (летючих органічних сполук). Виділені частки можуть погіршити астму, наприклад, або інші респіраторні хвороби.
 5. Швидкість висихання, відсторонення клею. Цю інформацію важливо знати, щоб орієнтуватися, скільки у вас часу на укладку, як довго доведеться чекати повного висихання.
 6. Консистенція. Занадто тонкий матеріал вимивається і ускладнює роботу, а надто товстий важко розподілити. Тому так важливо підібрати ідеальну пропорцію.
 7. Запобіжні заходи. Слід враховувати інструкції виробника, а також підготувати робоче місце. Воно повинно добре вентилюватися, для поліпшення якості повітря краще надягти маску, або респіратор. Для захисту очей і шкіри, краще надягти захисні рукавички та окуляри.

1

Позитивні властивості клейових сумішей

Вони характеризуються цілим рядом переваг, з яких особливо виділяються такі позитивні властивості:

 • допомагають повністю уникнути, або максимально мінімізувати появу холодових містків;
 • здатні зміцнювати основу;
 • використовуються для вирівнювання нерівних поверхонь;
 • клейові суміші хороші також в тому, що створюють міцне покриття для майбутнього штукатурення;
 • швидко і надійно фіксують теплоізоляційні листи. Просадка, зміщення виключаються завдяки цьому.

Де придбати якісний клей

Вінничани зможуть ознайомитися з багатим асортиментом клеїв в інтернет-магазині «Proflider». Користувачі зможуть оцінити цілий ряд переваг, замовляючи клейові суміші, або інші будівельні товари саме тут.

Йдеться про швидку доставку, гарантії якості, комфортні умови оплати товару. Асортимент дійсно великий, так що з цим проблем не повинно виникнути.

Якщо ж виникнуть труднощі з вибором, завжди можна звернутися за допомогою до консультанта інтернет-магазину.

1

Comments

.,.,.,.