Додаток «Neuro-Designer» від талановитої вінничанки

Молодь здатна змінити світ. Школа стартапів у Вінниці надає можливості для розвитку. Випускники, або ж учні школи пропонують власні інноваційні проєкти, котрі здатні покращити життя багатьом, вінничанам в тому числі. Це суттєвий крок, ривок вперед у розвитку технологій. Однією з таких інноваційних, дійсно цікавих проєктів – стартапів стала розробка додатку «Neuro-Designer». Деталями поділиться Вінниця Тренд.

«Neuro-Designer»

Авторка проєкту здивувала оригінальністю свого стартапу. Мова йде про додаток, котрий допоможе користувачам зробити ремонт, обрати меблі для дому, квартири, приміщення завдяки вашому психотипу. Така ідея зацікавила інвесторів та бізнес-простір.

Співавторка проєкту Оксана Івченко розповідає про особливості проєкту. Користувач проходить спеціальний психологічний тест, після чого програма обробляє отримані результати. Вона займається генеруванням найбільш цікавих саме для вас варіантів. Використовуються технології віртуальної реальності, можна уявити та побачити можливий варіант, котрий впишеться у вашу квартиру, наприклад.

Запропоновані меблі, чи інші дизайнерські рішення можна легко реалізувати, придбавши все необхідне в онлайн-магазинах.

Даний додаток призначений для зайнятих людей, котрим треба зробити ремонт та які цінують свій час. До переваг даного додатку додають також те, що не потрібно платити гроші дизайнеру. Ви самі (з допомогою додатку) зможете облаштувати своє житло.

1

Перспективи проєкту

Проєкт дійсно цікавий, його відмітили всі журі конкурсу стартапів. Проте його не обрали переможцем, адже головним критерієм є стартап, уже готовий найближчим часом вийти на ринок.

Завдяки Вінницькій школі стартапів вінницька молодь мала можливість представити свої ідеї, інноваційні рішення для бізнес-простору.

«Sikorsky Challenge»

Це школа стартапів, відкрита на базі Вінницького національного технічного університету. Для Подільського регіону це знакова подія, адже передбачає:

  • формування фахівців не у вузькій професійній сфері;
  • надання можливостей реалізовувати талановитій молоді себе та свої ідеї;
  • реалізація власних стартап-компаній.

Цікаво, що діяльність вінницької школи стартапів підтримує голова Вінницької обласної адміністрації та Вінницький міський голова.

В цілому у вінницькій школі стартапів гармонічно поєднуються такі аспекти.

  1. Студентська прогресивність.
  2. Університетські інновації.
  3. Підтримка з боку провідних бізнес-компаній.

Прогресивною, активною та вільною від стереотипів мислення є студентська молодь, котрій варто допомогти. Саме студенти є рушійною силою, здатною реалізувати, модернізувати, розвивати українське суспільство.

«Sikorsky Challenge» робить все, щоб молоде покоління розвивалося, розробляло цікаві та потрібні стартапи та допомагають їх реалізувати, вивести на ринок. В Україні починають розуміти, що без інвестування в освіту, інновації Україна буде залишатися на узбіччі світових процесів.

1

Comments

.,.,.,.