Робота з сертифікатами ЕЦП в Медок

Програма Медок є багатофункціональним інструментом для спрощення ведення звітності в різних компаніях. Використання програми тепер вийшло на новий рівень: у ній можна працювати не з сертифікатами, завантажувати їх в систему і відстежувати їх стан. Можливість роботи з сертифікатами надається всім користувачам, які вирішили купити Медок https://ukrzvit.ua/m_e_doc у компанії UKRZVIT. Медок постійно вдосконалюється і оновлюється, отримавши останню версію, ви можете бути впевнені у відсутності багів і збоїв.

Які завдання вирішує функція?

Можливість працювати з сертифікатами є одним з численних модулів програми. Цей блок також поділяється на розділи, що дозволяють виконувати певні маніпуляції. Модуль складається з трьох підрозділів:

  • Встановлені сертифікати. Ця частина відображається у вигляді таблиці, яка містить детальну інформацію про діючі сертифікати. Завдяки цьому розділу ви отримаєте можливість завантажувати і видаляти сертифікати, змінювати секретний ключ при потребі, а також проводити блокування застарілих сертифікатів. Крім основних функцій, блок включає можливість внесення оновлень в інформацію, зазначену в картці організації.
  • Документація від розробника. Цей блок є важливим, так як він включає повну інформацію про особливості роботи АЦСК: тут присутній електронний договір компанії. Функціонал розділу дозволяє створити Карту приєднання до договору про надання послуг ЕЦП і два види листів (про скорочене найменування установи та про блокування певного сертифіката).
  • Оформлені заявки. У цей блок додається інформація про діючі заявках на отримання електронного цифрового підпису. Вся інформація представлена ​​в таблицях, що значно спрощує процедуру обробки, вивчення і видалення заявок.

Сертифікаційний модуль оптимізований для швидкої обробки заявок і моніторингу стану отриманих сертифікатів. Така програма буде особливо корисною для великого і середнього бізнесу, адже структуризація інформації значно спростить роботу багатьом співробітникам.

Як працювати з модулем?

Модуль роботи з сертифікатами має максимально спрощену і в той же час функціональну структуру. Користувачі мають можливість додавати сертифікати одним з доступних методів:

  • завантаження з мережі через спеціальне меню;
  • ручне завантаження.

Для спрощеної роботи присутні комбінації клавіш для швидкого управління: для завантаження файлу з інтернету досить натиснути F5 на клавіатурі. Для того, щоб завантажити потрібний документ з зовнішнього пристрою, натисніть комбінацію клавіш Ctrl і L, або перейдіть в пункт “Додати сертифікат” (цю функцію можна знайти на робочій панелі інструментів).

Функція значно спрощує життя бухгалтерам і підприємцям, вель вести діяльність без ЕЦП зараз просто неможливо.

Comments

.,.,.,.