Основне керівництво з покупки перетворювача частоти для електродвигунів у Вінниці

Якщо ви займаєтеся бізнесом, пов’язаним з механічними пристроями, важливо правильно вибрати перетворювачі частоти. Таким чином, ви будете впевнені, що електронна система управління буде працювати оптимально. З цієї причини важливо, щоб ви залишилися задоволені рішенням про покупку в Вінниці, яке збираєтеся прийняти. Є кілька важливих порад, які допоможуть зробити правильний і обдуманий вибір.

Важливі аспекти перед покупкою

Один з важливих аспектів, який сильно вплине на рішення про покупку перетворювача частоти, – це тип фази, яку використовує ваша система. В цьому відношенні вам доступні наступні варіанти: одиночний і трифазний. Це важливо, оскільки допоможе вибрати відповідний режим навантаження. При прийнятті рішення в цьому випадку рекомендується враховувати певні параметри навантаження, такі як змішані, ємнісні, індуктивні, а також резистивні типи.

Коли ви вирішуєте купити перетворювач частоти і напруги, важливо визначити розмір і тип, які підходять вам. З іншого боку, вам потрібно буде враховувати потужність, оскільки це допоможе вирішити, чи виберете ви ступінчастий або понижуючий перетворювач. Крім того, обладнання, яке ви використовуєте, таке як телевізори, лазерні принтери, двигуни, а також електроінструменти, пред’являє різні вимоги, тому дуже важливо це враховувати. Відвідайте Chastotnik, щоб дізнатися про кращих перетворювачі частоти, якими є, наприклад, пристрої бренду Veichi, або прочитайте додаткову інформацію на chastotnik.com.ua

Бажано враховувати заходи безпеки, які поставляються з перетворювачем частоти. Додатково до всього, продукти повинні бути виготовлені з урахуванням міцності і безшумної роботи. Переважно погоджуйтеся на перетворювачі, які призначені для створення чистої синусоїдальної хвилі. Важливість цього в тому, що пристрій буде боротися з перегрівом, і ви заощадите на установці вентиляторів для охолодження.

1

Поворотні і статичні перетворювачі частоти

Традиційний метод перетворення частоти (RFC) включає в себе мотор-генераторну установку для регулювання швидкості веденого двигуна. Вони досягають зміни частоти за допомогою 10-полюсного двигуна з 12-полюсним генератором або просто редуктора з фіксованим передавальним числом. Незважаючи на свою надійність, RFC вимагає регулярного обслуговування і має ефективність перетворення менш 85%. RFC несуть фіксовані втрати, властиві будь-якій електромеханічній системі. Для більш старого обладнання буває складно отримати запасні частини.

Статичний перетворювач (SFC) вимагає тільки одноразового обслуговування і має набагато більш високий ККД – 96%, що є результатом менших втрат. Споживана потужність також тісніше пов’язана з підключеним навантаженням. SFC мають більш низькі втрати в режимі очікування і можуть бути підключені до мережі, забезпечуючи повну продуктивність за лічені секунди. Вони можуть автоматично синхронізуватися з існуючою мережею, що значно знижує навантаження на підключене устаткування. SFC пропонують життєздатну, сучасну і ефективну альтернативу RFC, але також можуть використовуватися в поєднанні з традиційною технологією для забезпечення високонадійного гібридного рішення.

Єдиний спосіб переконатися, що ви будете вражені вибором перетворювачів частоти і напруги, – це придбати їх у надійного постачальника. Виберіть компанію, яка має досвід поставки своїм клієнтам високоякісної і довговічною продукції.

Comments

.,.,.,.