Найвідоміші актори, що мають вінницьке коріння

Українські актори рідко отримують Оскари, проте, їх обожнюють мільйони глядачів, а це, навіть, важливіше. Мало хто знає, але чимало найпопулярніших українських та російських  артистів, акторів та видатних особистостей України мають вінницьке коріння. Наприкінці 90-х та початку 2000-х вся країна закохалась в акторів серіалу “Далекобійники”, “Антикілер” та багатьох інших, де грав Сергій Векслер, який народився у Вінниці. У культових  серіалах “Бригада”, “Метро”, “Про що говорять чоловіки” грав Анатолій Білий, який народився на Вінниччині у Брацлаві. Далі розкажемо, де народилися, як провели своє дитинство та прийшли у кіноіндустрію видатні вінничани. Далі на vinnytsia-trend.

Сергій Векслер – актор, якого неможливо не помітити, навіть, у ролях другого плану

5

Нині не знайдеться такої людини, яка не знає видатного актора Сергія Векслера. Попри те, що більшість ролей, які він зіграв, не головні, проте, всі його персонажі неймовірно харизматичні. Глядачі запам’ятовують їх з першого погляду. Хтось підтримує, комусь вони абсолютно не до вподоби, але байдужих немає. В цьому і полягає акторська майстерність, коли зігравши негідника, можна стати улюбленцем публіки. 

Зараз Векслер живе та працює у Москві, але він не забув рідну Вінницю. У рідких інтерв’ю актор розповідає, що був зачатий, практично, біля кінотеатру “Родина”. Його батьки виросли на одній вулиці, вулиця Козицького,  там же закохалися та побралися. Проте, у Вінниці він прожив лише перший рік свого життя. У 1962 році його батьку, який працював тренером зі спортивної гімнастики, запропонували роботу у Челябінську і сім’я переїхала у пошуках кращого життя. У Вінницю Векслер повернувся лише у 1981 році, коли служив у армії. Після цього він вступив МХАТу,  а на батьківщину приїздив на канікули, щоб зустрітися з батьками. Зараз мама артиста проживає у столиці України, а він у столиці Росії. У Вінницю вони приїздять лише для того, щоб навідати могили батька та дідусів з бабусями. 

Анатолій Білий – продавав пилосмоки, поки не став зіркою серіалу “Бригада”

7

Ще один надзвичайний актор, який народився у Вінницькій області – Анатолій Білий. Відомим артист став завдяки грі у серіалах “Бригада”, “Метро”, “Серпень восьмого”, “Про що говорять чоловіки” та ще чимало інших. Життя пов’язало Анатолія Білого з Вінницею випадково, коли його батьки приїхали у Брацлав до бабусі. Взагалі його батьки жили та працювали у Тольятті, але доля вирішила, що майбутня зірка кіно має народитись на Вінниччині.  Справа у тому, що мама Анатолія вирішила досхочу поласувати бабусиними млинцями. Історія закінчилась передчасними пологами. Породіллю ледве встигли довезти до пологового будинку. Після цього батьки та Анатолій повернулися у Тольятті. 

В дитинстві актор професійно займався акробатикою та став майстром спорту міжнародного класу. Після закінчення школи вступив до університету та мав стати інженером. Проте, вже за два роки він покинув Самарський авіаційний університет та поїхав будувати акторську кар’єру до Москви. Його шлях до успіху був доволі тернистим. Щоб якось вижити він був змушений виступати на вечірках та продавати пилососи. Відомим його зробила роль у культовому серіалі “Бригада”. Далі його почали активно запрошувати зніматися у кіно. Однією з останніх стрічок, де Анатолія Білого можна побачити на великому екрані – трилер-драма “Метро”. 

Comments