Чому краще придбати моноблок, ніж ноутбук?

Сучасний ринок комп’ютерних технологій представлений у вигляді “традиційної” форми комп’ютерів, звичних для нас ноутбуків, сучасних лептопів та комп’ютерів-моноблоків. Кожен з цих різновидів комп’ютерної техніки має своє функціональне призначення, володіє  особливими характеристиками. Сьогодні купити моноблок в Україні чи будь-яку іншу техніку дуже просто – достатньо знайти онлайн-магазин і вибрати те, що вам потрібно.  

Звісно, обираючи між різними видами комп’ютерної техніки, потрібно добре знати, чим пристрої відрізняються одне від одного і для чого вони призначені. Спробуємо розібратися, в чому різниця між моноблоками та ноутбуками і визначити, який пристрій краще придбати.  

Фактично, саме згадані типи комп’ютерної техніки є прямими конкурентами на ринку: обидва пристрої є компактними моделями комп’ютерів, які вміщують монітор та комп’ютер.  

Чим особливі комп’ютери-моноблоки? 

На відміну від ноутбуків, моноблоки тільки починають здобувати популярність, адже не так давно вони з’явилися на ринку. Якщо пояснювати найпростішим шляхом, то моноблок – це комп’ютер та монітор в одному пристрої. Так само, як і комп’ютери, моноблоки мають процесор, оперативну пам’ять та материнську плату, однак в цьому випадку все набагато компактніше.  

моноблок

Якщо говорити про функціональність комп’ютерів-моноблоків, то вони є золотою серединою між традиційними комп’ютерами та сучасними моделями лептопів. Маючи технічні характеристики кожного з цих двох видів комп’ютерних пристроїв, моноблоки втілюють найбільш оптимальні і запотребовані характеристики – ті, на які ми найбільше звертаємо увагу при купівлі комп’ютерної техніки.  

ноутбук

Попри зручність і сучасність комп’ютерів-моноблоків, транспортувати їх з собою на роботу буде складніше, адже вони масивніші від ноутбуків, однак місця більше від ноутбуків не займають. Водночас значною перевагою комп’ютерів-моноблоків є порівняно великий дисплей, адже ноутбуки є досить обмеженими в плані розмірів.  

Коли треба купити моноблок, а коли – ноутбук? 

В окремих випадках купувати доцільніше ноутбук, в інших – моноблок. Моноблок краще купити, коли ви не хочете “закласти” робочий простір на столі різноманітними кабелями та проводами. Коли ж для вас головне – мобільність, то безумовно краще придбати ноутбук. 

Коли на першому місці для вас – висока продуктивність і функціоналізм, то краще купити комп’ютер-моноблок. Якщо ж ваш стиль життя змушує багато подорожувати і часто їздити в робочі поїздки, то краще мати при собі все ж ноутбук.  

Comments

.,.,.,.