Як обрати пінопласт для утеплення будинку?

В розділі теплоізоляції будівель величезною популярністю користується такий матеріал, як пінопласт. Все через його доступну ціну та якісні показники, невелику вагу. Вінничани можуть по-новому поглянути на питання шуму та тепла, обравши все необхідне в https://vikbud.ua/. В асортименті доступні лише якісні вироби від перевірених постачальників.

Важливі характеристики виробу

Для того, щоб обрати такий пінопласт, котрий прослужить користувачу довгі роки, виконуючи поставлені функціональні обов’язки, варто звертати увагу на наступні характеристики.

 1. Габарити, який розмір пінопласту. Варто відштовхуватися від розмірів будівлі. В невеликому приміщенні, наприклад, набагато доцільніше використовувати листи менших розмірів.
 2. Товщина пінопласту. Даний показник розраховується, виходячи з товщини та матеріалу стін. Враховується також призначення приміщення, особливість клімату. Багатоповерхові будинки утеплюють, наприклад, за допомогою пінопласту меншої товщини.
 3. Щільність матеріалу. Для утеплення фундаменту, наприклад, доцільно використовувати пінопласт більш високої щільності.
 4. Якість пінопласту. Параметр підтверджується за допомогою  сертифікату якості. Варто звернути увагу і на самі гранули пінопласту, вони повинні бути однакові за розміром та рівномірно наповнювати лист.

Чому обирають пінопласт?

Можна виділити декілька основних причин, чому пінопласт користується такою популярністю:

 • це доступне рішення, спосіб за невеликі кошти зробити теплоізоляцію;
 • легкий матеріал, який зручно використовувати в монтажних роботах;
 • якісний варіант. Для прикладу 10 см пінопласту прирівнюється до 60 см газобетону;
 • сфери використання. Користувач може не тільки з його допомогою покращити теплоізоляцію приміщення, але й забезпечити ефективну шумоізоляцію;
 • довговічність;
 • різні види пінопласту, можливість обирати необхідну позицію;
 • стійкість до появи цвілі.

Як новачки, так і професіонали використовують пінопласт для утеплення приміщень. При виборі важливо обирати й надійних постачальників, адже від обраного матеріалу залежить результат.

Де купити пінопласт в Вінниці?

В інтернет-магазині «ВІК БУД» вінничани зможуть замовити пінопласт від виробника. Порівнюючи з цінами та характеристиками інших компаній, стає розуміло, який варіант є більш вигідним.

В асортименті компанії представлені лише ті позиції, котрі відповідають високим вимогам безпеки.

Comments

.,.,.,.